BM Logistics "International Transport Services"

arkadaslar garajlara sırket adını yaptırmıs bulunuyoruz sadece buyuk garaj var ama gelıstırden garajı buyuttugunuzde sırket tabelası gelecektır

ve fransa da daha aktif olmak için reklam vermeyı dusunduk fransanın her yerınde bıllboardlara reklam verdık bıraz pahalı oldu ama gerı donusu guzel olacak ınanıyoruz :slight_smile:

modu mesajdan alabılrısınız arkadaslar

muracaatın bır a sı eksık matbaanın halt yemesı ıste :slight_smile:

3 Beğeni

Sadece Fransa paris mi orası yoksa her garajdami var

bıllboardlar sadece fransada (fransanın her sehırınde )

garaj ıse butun ülke ve sehırlerde var testını iskandınavya da fransa da yaptım…

1 Beğeni

arkadaslar sırket profılınde kı en az 200 km olayını yanlıs yorumlamısız burda olay sırket lımıtı ulasılması gereken ıkı kısım var anlatmıstım yukarda gercek surus ve yarıs dıye bızım sırketımız gercek surus profılınde
ve gercek suruste surucu lımıtını 100 bın km yaptım yanı butun seferlerde yaptıgınız gercek km profılınıze eklenecek ve de lımıtı doldurmaya calısacaz ornek olarak kendı profılımı gosterecegım

gordugunuz gıbı toplamda 7013 km yol yapmısım ama gercek surusum 1735 ve sırket lımıtı 100000 km burda amac gercek surusu artırmak benım gıbı dıkkatsız olmayın :smiley: yaptıgınız tek seferlık km degıl bu butun seferlerınızın gercek suruslu olan km toplamı yani sımdı bır sefer daha yaparsam 1000 kmlık ve gercek surusle sefer bıtımınde benım profılım 2735 /100 000 km olacak

gercek surusu tekrar etmem gerekırse kurallara uygun gıdılmelı ve hızınız en fazla 100 km olmalı 101 bıle olsa gercek surusten cıkmıs oluyorsunuz ve o seferınız yarıs kategorısıne gırıyor arkadaslar

bu arada sayfada gormussunuz dur odul bolumu var burda her ay kendı kategorısınde en cok km yapan
şirketlere verıilıyor bız neden almayalım :smiley:

1 Beğeni

Seferlere devam ediyoruz. Tekerinize taş değmesin.

1 Beğeni

Hocam dafda ki ledler mod mu

aynen hocam mod bendekının lınkını bılmıyorum ama bır cok led ve modıfıye parcası ıcın modlar var 50k vb… bendekılerı bulursam atarım onceden bır ıkı mod paylasmıstım ıstersenız bakın

kolay gelsın hocam

Sağlun hocam

1 Beğeni

baskanim geldim sabah yoldayim insallah su dafi mersoyu bi deneyim bakalim :smiley: daha benim mod ilk attiginiz :rofl:

1 Beğeni

Iyi hadi bakalim hayirli olsun :))

Şirket aracına bazı ufak detaylar ekliyoruz. :smiley:

anigif

2 Beğeni

Hocam bende sormadim ne oldu durum diye belki yapmazsin falan dedim ama on numara olmus eline saglik

Daha yavaş yavaş yeni toplamaya başladım bir şeyler yapmaya çalışıyorum

Tamamdir hocam eline yuregine saglik bekliyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Cam yazısı mesajdan paylaşıldı isteyen arkadaşlar kullanabilir

2 Beğeni
  • şirket garajı
  • şirket aracı
  • şirket dorsesı
  • ve @YigitE sagolsun
  • şirket aksesuarı

fazlamı olduk :smiley:

2 Beğeni

Ağustos ayının gerçekçi sürüş 1. @TheSword u tebrik ediyorum

Wotrdan çıkma adam kendini hemen belli ediyor 1500-2000kmlik yolda max 85li seferi var :smile:

3 Beğeni

eylule gırdık degılmı ya :smiley:

tebrıkler @TheSword agustos ayının lıderı olarak kutluyorum senı :clap:t4::clap:t4:

bu arada ılkez sırkette ay gecırıdıgmız ıcın bır seyı farkettım limit dedıgımız sey aylık olarak sıfırlanıyor yanı aylık ulasılması gereken km ımıs 100bın cok fazla ay ıcın ben bunu 30 000 cektım şimdi arkadaşlar kafama gore yapmak ıstemıyorum onun ıcın sıze soracam artık karar sırket ıcıne bağlı

sizce aylık yapılması gereken en az limit kaç olmalı 5 dk sonra duzenleyıp sılemıyprmusuz anketı onun ıcın arkadaşlar ankettekı secenekler
25
30
35
40 şeklinde dusunun

• 30
  • 45
  • 50
  • 55

0 oylayanlar

3 Beğeni

Malumunuz okullar açılacak patron limiti çok yüksek tutmak sorun olabilir, konulup yapabildiğimiz kadar yapalım olmazsa da sorun değil kafasında değilde düşük olup makul olup yapılabilir olsun