BM Logistics "International Transport Services"

@SuvariGame_Furkan ETS 2 Nasıl Daha Gerçekçi Oynanabilir? - blackmoon tarafından #71 burda grafık duzenleme ıcın detaylı anlatımım var :smiley: unuttum sana atacaktım ıyıkı yazdın

değişen tek şey sweetfx dısında orda yazan grafık modu olan NEXT-GEN Graphic Mod yazzdıgım yazıda 1.3 den bahsetmıstım suanda 1.5 versıyonu var o lınkte ve kurulum anlatılıyor sayfada kullanmak ıstersen sweetfx dısında guzel 4k texture ıle oyun kaplanıyor…

2 Beğeni

sweetfx i reshade üzerinden yapıyoruz demi yanlış anlamadım yazıda reshade tekrar yüklememiz lazım yani

program olarak ıkısı aynı yukleyıcıyı galıba kullanıyor sendekılerı komple temızle ve sıfırdan kurman daha sağlıklı olur…

Komple sildim az önce şimdi tekrardan yapıcam başkan teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Nex_gen dosyaları pdf olarak görünüyor bende linkten indirdim 1.5 bunda bi sıkıntı var mı yoksa normal mi çünkü genelde scs oluyor ya

Yoksa pdf de linkler mi var :smiley:

pdf resımler lınk yol resımlerı yanı serıtlerden hangısını ıstıyorsan onu ındır 1.5 de dıger pdf de

Aynen indirdim onları fakat şöyle bişey oldu insert ile kapatamıyorum yani hep açık sıkıntı yok ama zaten belli oluyor çalıştığı renkler farklı bi oyundan geliyo :slight_smile: tekrardan teşekkür ederim reyis.

1 Beğeni

Bu sweetfx ve reshade multide sıkıntı çıkartıyor bende oyun için ekran kayması oluyor…

Ben öyle bi sorun yaşamadım ekran kayması oluyorsa muhtemelen senin ekranın ile yahut kartın ile ilgili bi sorun olabilir. Bu arada on/off ayarı reshade yeni sürümü ile scrollock a geçmiş.

1 Beğeni

sfx multı de sorun cıkarmıyor çıkartacakda bır olayı yok zaten sıstem olarak

@SuvariGame_Furkan ınsert ve scrl tusu calısıyor kapatıp açmak için arda arda bas bazen hemen geçiş yapmaya biliyor laptop ıse fn tusu ile basman lazım

bu arada ekran görüntüsü alacagın zaman oyunda prtsc tusuyla alman lazım fotogram modu ıle alırsan sweetfx uygulamaz klasık renkelrde atar klasore

prtsc tusu ıle aldıgın secreenshotlar c :\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64 burada kayıt altına alınıyor

2 Beğeni

Abi bunlar sorun çıkarmıyor o zmn ama bir kaç denememe rağmen sürekli aynı olayı ekran ileri geri gidip geliyordu…

2 Beğeni

Belki baska bir durum da olabilir yani yazilimsal donanimsal her sey birbirini tetikliyor sonucta…

1 Beğeni

Öyle bir sorun oluyordu bunuda deneyeyim eğer aynı sorun devam ederse tek yapacağım format atmak :smiley:

1 Beğeni

@blackmoon abi iş görürmü ne dersin? Açıp kapatmayı nasıl yaparız laptop üstünde

Özet

3 Beğeni

neden görmesin :slight_smile: fn+ınsert tusuna basarsan açıp kapatabilirsin

Bi sigara molası, yoruldum. :smiley:

Özet

3 Beğeni

Bugünlük bu kadar yeter bence.

Özet

3 Beğeni

@blackmoon tamam patron

2 Beğeni

Merhaba arkadaşlar, ben @blackmoon tarafından alınan yeni müdireyim. Belki benden bahsetmiştir, adım Anastasia Fedorov, bugün ilk işbaşını yapmış bulunmaktayım, bütün arkadaşlaramıza kolaylık diliyorum.

10 Beğeni