BM Logistics "International Transport Services"

hocam sadece bir öneriydi güzel olur diye düşündüm şirketimizin flamasını yollarda dalgalandırmak

1 Beğeni

yok hocam haklısın ben denemedım eger yapabılecek varsa logo ben atarım zaten yapılırsa guzel olur

merhaba iyi geceler, şirkete katılım varmı acaba?

hosgeldınzı tabı kı de sayfa basında kı trucksbook dan uye olup sırkete ıstek gonderırsenız tamamdır

trucksbook a üye oldum fakat şirketi bulamadım maalesef :frowning: rica etsem link atabilir misin?

buyrun

Teşekkür ederim, istek gönderdim başka yapmam gereken birşey var mı?

1 Beğeni

mesaj attım lınkden aracı ındırıp seferler baslıyabılrısınzı hayılrı ısler bol kazanclar

3 Beğeni

Manzara keyfi ve teslimatlar devam ediyor :smiley:

2 Beğeni

İyi günler,

Şirketinize başvuruda bulundum. Umarım kabul edersiniz.

İyi eğlenceler dilerim,
AOA

2 Beğeni

Sirketimize hosgeldiniz tekrardan mesajdan boyamalari alabilirsiniz hayirli isler bol kazanclar

Teşekkür ederim, tamamdır.

Gerçekçilik Bizden Sorulur. Ortalama 80/90 Km/h ile Toplam 15.159.00 km.

3 Beğeni

Eyvallah hocam ellerine saglik :slight_smile:

Ekip arkadaşlarım tebrik ederim 8.ci sıraya düştük helal olsun 5 ci veya 4 cu ye düşmek icin gerçekçi modunda 150 bin km ye ihtiyacımız var uzun mesefeki yük alin ki yuksek olsun kısa km li almayın uğraşmayın

1 Beğeni

Şirketinize başvurdum . Kabul edilirse sevinirim .

1 Beğeni

Belirtmek istediğim için yazıyorum. Eleştiri manasında değil

Uykusuzluk , gerçekçi yakıt tüketimi ve cezalar seçeneğini açık olarak sefer atarsanız hem kişisel hem de şirket açısından daha gerçekçi sonuçlar olur

Deneme amaçlı sadece km arttırmak için kapalı şekilde oynadım ve sadece 100u gecmemeye çalışarak gidilmiş yol oldu. Hem sıkıcı hem gerçek dışı

Km , yakıt ortalaması veya cezalarda yarışanlara belirtmek istedim

2 Beğeni

SimülasyonTÜRK&SimülasyonPark şirketinin reklam amacı ile skinlere eklenmesini öneriyorum. :smiley:

yapılabılır onumuz dekı donemler ve tabı kı fıyatta anlasırsak :smiley: