BM Logistics "International Transport Services"

arkadaşlar şirket dorsesini almak için 1.32 betasına katılmam mı lazım

Evet kardeşim 1.32 betasına katılman lazım 1.31 ile uyumlu değil.

beni de alırmısınız profilim

1 Beğeni

anladım yaptım güncellemeyi ama dorse garajına girince oyundan atıyor bu neden oldu acaba

Soru ve önerileriniz varsa sorabilirsiniz isteklerinizi veya şikayetlerinizi söyleyebilirsiniz yetkili kişilere ulaştırırım veya bana özelden yazabilirsiniz seve seve yardımcı olabilirim teşekkürler

Ekran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri_20180830-143125

1 Beğeni

merhabalar 1.32 betasında dorse yöneticisine girince oyundan atıyor nedeni nedir acaba

Eyvallah hocam…

Farkli bir dorse modunuz varmi

1 Beğeni

sisl nin dorse modu var onlar mı yapıyor acaba

Kaldiralim lutfen 1.32 icin daha guncellenmemis olabilir

@SFK hocam telemetry mi kaldirdiniz cozumu yazarsaniz en azindan baskasinin basina gelirse burdan cozumu bulabilsin hayirli isler bol kazanclar

2 tane dorse boyamasi var atalyode gormussundur

aslında 2 şey yaptım. 1.si telemetry’le ilgili tüm dosyaları kaldırdım. 2. farklı bir profille girdim. hangisi işe yaradı bilmiyorum ama arkadaşlar iksini de deneyebilir.

1 Beğeni

Eyvallah hocam

Evet gördüm.

ve sırketımıze yenı araclar geldı 4. şirketımız MERCEDES

yeni araçlar yenı actros mp4

ve onceden anlastıgımız fırmalar olan daf dan xf105 hayırlı ugurlu olsun

daf ıcın baya ugrastık test eden @Burak34 onada burdan tesekkurler…

link mesajda arkadaslar son lınk guncel hayırlı ısler bol kazanclar olsun

2 Beğeni

3 Beğeni

filomdaki mersedes new actors’umu şirketimizin logolu kaplamasını yaptırdık biraz’da bununla çalışalım scania biraz dinlensin çok yoruldu

1 Beğeni

@blackmoon hocam bu ayna üstüne taktığımız flamalardan şirketimizin logolu halinde yapmanız mümkünmüdür acaba

cafcaflı olmussun hocam :slight_smile: vallahı yapan varsa sıkıntı yok klasore eklerız ben kullanmadıgım ıcın bılmıyorum hosuma gıtmedı o bayrak olayı