BM Logistics "International Transport Services"

dostum bu akşam seni aramızda görmek güzel olacak

3 Beğeni

hadi inşallah bu gün bekliyoruz ona göre :smiley:

3 Beğeni

arkadaşlar bugun ki buluşma için kayıt yapmayanlar aksam saat 8e kadar kaydını yapsın alttaki linkten

bu haftaki buluşma (19.01.2019) heavy cargo olacak arkadaşlar 44 ton asfalt kazıcı onun için 8x4 araç olmak zorunda çünkü diğer türlü araç kalkmıyor yokuşlarda kalıyor konvoya zarar…
buluşma yeri yani yük alacagımız yer dar ve etrafta bekleme alanı yok yolda bekleyecez büyük ihtimal toprak ve dar tüneli bol bir istikamet…

discord

kayıt için
https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

harita ve boyama

3 Beğeni

Sevk sorumlusundan Saat kaçta çıkacak yükler?

1 Beğeni

Aksam 8 de yukler dagitilacak

1 Beğeni

Bu boyama seçeneği çıkmıyor bende hocam bi sıkıntı var anlamadım special transport çıkıyor heavy çıkmıyor.

1 Beğeni

Bir fikrim yok hocam heavy dlc yokmu sizde acaba onun boyamasi mi

1 Beğeni

heavy dlc var aktif oyunda

1 Beğeni

O zaman olmamasi tuhaf heavy duty yazsaniz boyama bölümüne

1 Beğeni

Yok reyis çıkmıyor.

1 Beğeni

o zmaan saat 8.30 kadar biri belki fikir söyler olmassa ona benzer bir boyama yapıp gelirsin…

2 Beğeni

şöyle bir durum var senin oyunda ama heavy cargo dlc gözükmüyor yani trucksbook da bundan doalyı sana yükde atamam ki

1 Beğeni

Kosa kosa eve geldim resmen bu konvoyu kaciran pisman olur kayit icin son saatler kacirmamanizi tavsiye ederim arkadaslar

3 Beğeni

bende erken geldim bu gün :smiley:

3 Beğeni

Truckbooks surum guncel olmayabilir mi veya dlc oyun klasorunden baska yere tasinmis

1 Beğeni

Baldizlari kaynanayi eve topladim bugun olmaz olmaz hanim bu aksama bi maraz cikarir neme lazim onlar otursun cay muhabbet takilsin :joy::joy:

4 Beğeni

Konvoya katilan arkadaslara bir uyari yapayim hiz sinirlandiriciyi aktif edip scandinavyayi cikana kadar mumkun oldugunca kullanin derim dun gece o yollari bir kac kez gittim rampa asagi bi anda hizlaniyosun ve anlamiyosun yuku yakmayalim ben bile oyunu aldigim ilk gunden beri 95 i gecmemisken dun gece 102 yaptim ama cok sukur 101 gormus tb ve saymis

3 Beğeni

abi senden ders alacam evlılık üzerine daha doğrusu kriz yöentim üzerine :smiley:

2 Beğeni

Valla patron hic mutevazi olamicam is yerindeki arkadaslarda benim agzima bakiyo o konuda bisey yapacaklarinda once bana soruyolar :joy::joy:

2 Beğeni

yok abi bencede olma bu bir beceri sanat yani :smiley: herkes yapamaz onun için özel bir ders almak lazım sende üstad :smiley:

2 Beğeni