BM Logistics "International Transport Services"

Yok abi hepsi güncel dlc de yerinde. Yükler var boyama yok.

1 Beğeni

ben sistemde ama göremiyorum yani sende yük çıkmıyor heavy cargo bir tuhaflık var @ysftna bir arkadaşda da dlcler gözükmüyordu bir şekilde çözmüştüler görürse bir yardımcı olurlar

1 Beğeni

Arkadaşlar yükleri dağıttım buluşma saati 21.00 dır…20.00a kadar kayır olanlara yük vereceğim sonra daha yük dağıtmayacağım

2 Beğeni

truckbook’tan yazdım ama sanırım mesajlarım sohbette gözükmüyor, dlc’yi şimdi aldım. bana da yük atabilirsin

2 Beğeni

bakayım terkardan gozukurse atayım yuk

2 Beğeni

Cok enteresan kardesim oyun dosyalarini bir dogrula istersen steam de

2 Beğeni

dc ye gelırımısın yada oyunda kucuk bır sefer at da dlc gozukmuyor daha yenı aldıgın ıcın kısa bır sefer at sısteme duser

2 Beğeni

Konvoy güzeldi ancak çok uzun olmasa bile farklı yollar dolandırdı zaman kaybettirdi. :smiley: Tercihim daha seri konvoylar malum tüm yol boyunca dikkat vermek çok zor. ATS olursa görüşürüz. :smiley:

8 Beğeni

ağır yük bozdu işi :smiley: yavaşlayan kaldı kalkamadı normal dorse olsa cokdan bıtırmsıtık bence elinize saglık arkadaşlar güzeldi her şekilde biraz ağır kaldık bu sefer ama denedik deneyimledik :smiley: haftaya ats olsun diyoruz bakalım kimler istiyor

haftaya buluşma ats olsun…

• olsun
  • olmasın

0 oylayanlar

4 Beğeni

Ben varim dedim ama benim haftaya c.tesi aksam kiz kardesimin nisani var

Kafamda deli sorular :thinking:

5 Beğeni

sen nişanı evde yaptırırsın volkan abi :smiley:

6 Beğeni

Volkan abi bu valla yaptırır ben o potansiyeli görüyorum onda :smiley: :smiley:

5 Beğeni

Bu sefer Pazar olsun abi bende geleyim.

4 Beğeni

@sparteam oylarız ayıp ettin :smiley:

bu günkü konvoy uzun sürdü ama eğlenceli sohbetli güzeldi yinede peş peşe olup nasıl oldugunu anlamadıgım halde 3 koldan bitirsekte ellernize sağlık kalabalık ağır nakliye uzun km sıkıntıymıs tecrübe ettik :smiley: ellerinize sağlık arkadaşlar çok iyi resimler çekemediğim için küçük rütuşlarla düzelttim sadece haftaya görüşmek üzere

Özet

7 Beğeni

@muratselek abi ve @vlkndemir28 abi ile durmak yok yola devam :slight_smile: Freni patlamış tır gibi gidiyoruz. :wink:

Özet

6 Beğeni

emeğine sağlık patron hepsi yine çok güzel

4 Beğeni

emeğine sağlık kardeşim teşekkür ederim.

4 Beğeni

arkadaşlar burdan izleyip takip ederseniz sevinirim

DEADGAME34

7 Beğeni

bu hiç bir şey henüz acımasız tarafımı görmediniz alıştırma yapıyorum yakında 4000 km lik yükler gelecek hazır olun

6 Beğeni

Sizinle değil 4000, 10.000’de giderim abi sıkıntı yok :slight_smile:

5 Beğeni