BM Logistics "International Transport Services"

arkadaşlar yarın ki buluşma için kayıt yapmayanlar yarın aksam saat 8e kadar kaydını yapsın alttaki linkten

bu haftaki buluşma (19.01.2019) heavy cargo olacak arkadaşlar 44 ton asfalt kazıcı onun için 8x4 araç olmak zorunda çünkü diğer türlü araç kalkmıyor yokuşlarda kalıyor konvoya zarar…
buluşma yeri yani yük alacagımız yer dar ve etrafta bekleme alanı yok yolda bekleyecez büyük ihtimal toprak ve dar tüneli bol bir istikamet…

kayıt için
https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

harita ve boyama

3 Beğeni

Ağalar Selamın Aleyküm. Bu boyamayı nasıl yapıyorduk yarın ki buluşma için,epeydir girmiyorum mp unutmuşum nerden yapıldığını. Bide hala devam eden bir sorunum var.Oda resimde ki gibi düzelmedi aylardır bu şekilde farklı tarayıcıdan girdim böyle telefondan girdim gene böyle :smiley: bana garezimi var acaba sitenin?

Özet

2 Beğeni

Yarın akşam bi vidyo patlatayım mı patron ne dersin :slight_smile: @blackmoon

3 Beğeni

sen bilirsin hocam video paylaşmak isterseniz :smiley:

boyama oyunun kendi boyaması zaten sadece oyundan olan rengi seçip uygulamanız yeterli şekildeki gibi

son olarak web sayfası düzgün sizin sistemle ilgili bir durum var galiba

3 Beğeni

Ne yazıkki ben katılamayacagım pc’yi kaldırdığım için şuan hiç aktif değil pc’im

3 Beğeni

Benim sistemle ama işte sitenin bana garezini nasıl çözeriz bilen var mı acaba :smiley:

2 Beğeni

100k’yı aşan Sn. @ysftna tebrik eder, saygılarımı sunarım üstadım. :rocket:

6 Beğeni

Teşekkürler kardeşim akşamları girebilsem daha iyisi olabilirdi ama imkanlar bu kadar

5 Beğeni

inşallah daha iyilerini yapacaksın hocam

3 Beğeni

@vlkndemir28 kardeşim BM grubundaki sevk sorumluluğu görevinde başarılar kolaylıklar dilerim.

4 Beğeni

teşekkürler abi

3 Beğeni

Günün Özeti 2895 km, darısı diğer sizlerin başına Sevgili BM ailesi. hayırlı geceleriniz olsun.

5 Beğeni

Bende 3131 yapmışım abi :smiley:

4 Beğeni

Emegine saglik kardesim

2 Beğeni

11 kişi ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık km yapmadıkları yada 2-3 bin km üstüne çıkmadıkları için…
burdan bu güne kadar hiç isim vermedim ama bu sefer bir kişnin vereceğim

@RaichuTR hayatında hiç toplum ve nezaket kuralı nedir bilmedin heralde bir yerden kafana göre çıkacaksan girmiyeceksin yada çıkıyorsan insan gibi haber vereceksin burası sanal ama gerçek hayatta bozarlar haberin olsun…

6 Beğeni

Konvoylara katılmayı özledim ya. İş yüzünden hiçbirine katılamıyorum. Cumartesi 10:30 da çıkıyorum eve varmam 11:00. Ben geldiğimde siz sona yaklaşıyorsunuz.

3 Beğeni

gözlermiz arıyor seni zaten @sparteam şağlık olsun en azından buradasın konvoy he r zaman olur :slight_smile: iş önemli tabi belki ileriki dönemlerde hafta da ikiye çıkarırız buluşmaları :slight_smile:

arkadaşlar hepinizin eline emeğine sağlık gerçekten umarım dünya genelinde de bu başarıları göreceğiz…

başarılı ekip dediğin 1 ay da oturmaz ve oluşmaz ama bm ailesi için yavaş yavaş net kadro çıkıyor iyiki tanıdım sizi arkadaşlar…

9 Beğeni

Hep birlikte daha iyilerini başaracağız inşallah

5 Beğeni

Selamın aleykum hayırlı hafta sonları aras kargo tarafından yuklendım ve saglam sırket arıyorlar

Özet

5 Beğeni

Ama ağır nakliye bizim işimiz :smiley: geçen hafta için üzgünüm başka saçmalıklarla zaman kaybettim. Doğru dürüst oynamayalı da kaç hafta oldu bu akşam acısını çıkaralım. :smiley:

8 Beğeni