BM Logistics "International Transport Services"

Senin mu lojistik öldü değil mi ? Ups pardon hatirlattim :smile:

1 Beğeni

Buna benzer bir kaç program ve site var ama bunun kadar detaylı ve derine inilmiyor maalesef oda gerçekçilik hissiyatı ve lojistik olayını yansıtmıyor o yüzden trucksbook gayet güzel oluşum

1 Beğeni

şirket tırlarımız 10 adet oldu hayırlı olsun kolay gelsın arkadaslar…

sistemde baktıgımda ısınız gozukuyor yanı sısteme yansımıs kucuk bır teslımat şirket istatistiklerinde cıkıyor degıstırmeye buyuk ıhtımal kalmayacak aksam bır sefer yaparsanız 200 km ustu teslim ettıkten sonra trucksbook da seyır defterıne bakın kaydetcekmı

yok o yükü teslim etmiştim ben :slight_smile: sonra sirkete katıldım ve yeni yük aldım onu göremedim ve oyundan cıktım… sonra bu teslimatı düşürmüş… simdi oyunları yedekliyorum biraz bayaa :smiley: sürer C ye aktaricam oynadıklarımı ondan sonra tekrar bakacam inş. olur

1 Beğeni

tamamdır hocam o zaman buyuk ıhtımal olur zaten aramıza tekrardan hosgeldınız… :slight_smile:

1 Beğeni

Terfi aldıktan sonra günü kapatmadan bir yük çekeyim dedim. Toulouse’dan uppsala’ya tıbbi aşı taşıdık
tam tamına 2975 km sürdü yolumuz. eee tabi yük değerli olunca şirketimize 255000 euro kazandırdık.
Bayramdan önce iyi oldu :grinning: şirketimiz büyüyor yeni gelen arkadaşlara kolay gelsin şimdiden.:smiley:

3 Beğeni

ellerıne saglık ıyı ıstırahatler :slight_smile:

2 Beğeni

Her gecen dakika buyume devam ediyoruz @TheSword aramiza hosgeldin hayirli isler bol kazanclar olsun…

1 Beğeni

oyun bu clientten mi yoksa skinlerden dolayı mı bilmiyorum bazen hata veriyor ve son teslimatımda ki gibi 600 km yi göstermesi gerekirken yeniden giriş yaptigimda 160 km yol bilgisi gösteriyor yük teslimatı sonrası… çok sağlıklı çalışmıyor veya giriş çıkış yaptığımızda olayı karıstırıyor…

Anlamadım gitti vallahi benim steam D ye kurulu client i yükledim oyunun kurulu olduğu yeri seçtim 64 bit kullandığım için x64 dosyasındaki eurotrucks2.exe yi seçtim şu ana kadar sadece ilk çektiğim yükü göstermedi onun dışında bir hata falan başıma gelmedi sizde niye böyle sorunlar var bilmiyorum.

iste bende dün d den c ye gecirdim steam i düzelsin diye düzeldi eyvallah da oyundan cıkıp girince programla giriyorum anlamadım hani daha düzenlemeyi yaptıktan sonraki 2. iş oldu 1. si dogru ama bugun kaza yaptım otomatik saveden yükleme yapınca tekrar ondan olma ihtimalide var mi bilmiyorum bakacaz…

Yeni sistemi topladıktan sonra ben de katılabilirim belki maksadımız biraz ciddiye alıp oynamak olur.

2 Beğeni

Sırada bende varım :smile: 1.32 güncellemesinin tam olarak çıkmasını ve promodsun uyarlanmasını bekleyeceğim

cvmi şimdiden şöyle bırakayım :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

:slight_smile: @YigitE @HasanOfke aramizda gormekten mutluluk duyariz en yakin zamanda gorusmek dilegiyle o zaman :))

Bende sorun yasamadim hic ama Otomatik saveden alinca program oncekini saymayip kalan km sayma gibi bir hata yapiyor galiba aslinda mantikli da bence ciddi olusum oluyor bu sekilde yani kaza yapsan bile save ile degilde cekici cagirip masaraf odemek daha gercekci oluyor aslinda

En azından sende 600 km’yi 160 km die gösteriyor
Ben ney yaptıysamda programı kaldırıp tekrardan kurdum ama sonuç hep aynı 300 km yol gittim ama 1 km diye gösteriyor anlamadım gitti
Bu sorun birtek bendemi oluyor acaba

Oyunun dosyasi buragin dedigi gibi c de mi ve dosya yolu dogrumu bir de sizden bir ricam olacak yeni bir save acip hic bir mod eklemeden bir tane sefer atarmisiniz

Evet hocam program c klasöründe ve konumu burağın dediği gibi uyguladım
Tamam hocam dediğinizi yapacağım inşallah

1 Beğeni

Yani aklima bir sey gelmiyor program oyle oyuna
Bir kasinti yapmiyor aslinda sadece oyun aninda belli bilgileri topluyor insallah moddandir ve duzelir…