BM Logistics "International Transport Services"

Hayirli bayramlar hocam kolay gelsin :slight_smile:

Hayirli isler bol kazanclar ama volvo scania ve daf icin sirket kaplamalari mevcut mumkunse bu araclar icin sirket islerinde kaplamalari kullanalim sonucta reklam :slight_smile: kolay gelsin

Gün gectikce Ailemiz buyuyor @Baby aramiza hosgeldiniz hayirli isler bol kazanclar olsun

Günümün dolması için ssk lı bir yere girmem gerekiyordu , bu yüzden bm de ise girmeye karar verdim , eylül ortası gibi günüm dolacak ve emeklilik için dilekçe vereceğim hemen… :smiley:

O kadar cabuk mu bence sirkette mutlu olacaksiniz ve kalmaya devam edeceksiniz :slight_smile:

başvuru yaptık clienti indirip kurduk dorseyi yorum yapınca alacakmışız da şimdi bu dorse skin mi ney bana yük alırken şirketin yükü varmı yoksa kafamıza göre taşıdığımız yük şirket yükü mü olmuş olacak… bi detay istiyorum

Merhaba hosgeldiniz tekrardan aramiza dorse ve arac boyamalari gorsellik icin tasidiginiz yuku siz buluyorsunuz ve bu trucksbook sitesi yaptigiz yol tasidiginiz yuk sehirleri kural ihlalleri ve hiz limitlerini kaydedip sirket ici dosya halinde tutuyor mesajdan boyamalari alabilirsiniz

1 Beğeni

tek bir soru İleri de Mp ye geçtiğimiz skinler aktif edilebilecek mi yoksa orada devre dışı mı kaliyor genelde Mp oynuyorum truckermp güncellemeyi yapınca

@blackmoon Kaptan internet buldum isi iyice buyutmussunuz kolay gelsin ; yeni arkadaslar hosgeldiniz :sunglasses:

Edit: eve geldim sanmayin sadece internet buldum

1 Beğeni

Suan bilgim yok ama ozel dorse geldigi icin ets2 ye belki mp guncellerken ileride bunuda entegre eder ki ederse trucksbook bunun kaydini da tutacak zaten guncellemesini beklememiz lazim

yusufla aynı problemi yaşıyorum bende suan benim steam D ye kurulu şimdi problemden kurtulmak için C ye oradaki yola mi kuracam oyunu steami falan neyse aksam bi boş vakitte bakacam tekrar…

@Burak34 bahsettigine gore program sadece c de okuyor steam buyuk ihtimal degistirmek gerekecek

güzel olaymış world of trucks’taki sanal şirketler mevzusunun da en az bunun kadar dolu olması gerek :slight_smile:
vallah canım çekti

3 Beğeni

Iyi tatiller sirket buyuyor bekliyoruz :slight_smile:

Buyrun hasanbey sizide aramizda gormekten mutluluk duyariz :)) trucksbook gercekten guzel yapmis bu isi kayitlari incelemek yollari gormek gercekten hos olmus

1 Beğeni

Senin mu lojistik öldü değil mi ? Ups pardon hatirlattim :smile:

1 Beğeni

Buna benzer bir kaç program ve site var ama bunun kadar detaylı ve derine inilmiyor maalesef oda gerçekçilik hissiyatı ve lojistik olayını yansıtmıyor o yüzden trucksbook gayet güzel oluşum

1 Beğeni

şirket tırlarımız 10 adet oldu hayırlı olsun kolay gelsın arkadaslar…

sistemde baktıgımda ısınız gozukuyor yanı sısteme yansımıs kucuk bır teslımat şirket istatistiklerinde cıkıyor degıstırmeye buyuk ıhtımal kalmayacak aksam bır sefer yaparsanız 200 km ustu teslim ettıkten sonra trucksbook da seyır defterıne bakın kaydetcekmı

yok o yükü teslim etmiştim ben :slight_smile: sonra sirkete katıldım ve yeni yük aldım onu göremedim ve oyundan cıktım… sonra bu teslimatı düşürmüş… simdi oyunları yedekliyorum biraz bayaa :smiley: sürer C ye aktaricam oynadıklarımı ondan sonra tekrar bakacam inş. olur

1 Beğeni