Bir ECS modu vardı ne oldu? - Scania Touring HD Otobüs Projesi - ETS 2

Nadiren evet ama rahatsak etmiyor fazla

1 Beğeni

bu projeyı ılk kez gordum arkadasımızın ellerıne saglık sagolsun ucretsızde ınsanlara vermıs ama keske cuzzı de olsa ucretlı yapsaydı deger cunku umarım bu arkadasın emegı bosa cıkmaz ve el verırler…

Modu genel olarak beğendim ama kornayı otobüsle giderken mi kaydetmiş :joy:

Ayrıca bu otobüsü işçilere verdiğimizde çekici gibi iş yapabiliyorlar mı? :smiley:

!

Biraz daha kullanınca fark ettim de kamera hareketleri olmamış. Aldığım sürüş zevkini yarıya indiriyor resmen. Şoför zaten emniyet kemerini takar, arkasına yaslanır. O kadar aşırı kamera hareketlerine gerek yok çok hafif olması yeterli.

evet orası benim de dikkatimi çekti ya aslında iyi hoşuna gitti fiziksel kamera hareketinin ayarını değiştirdin mi hiç?
gerçekçi bir şey yapmaya çalışmış aslında

Fazla böyle araç modu yükleyip sürmem ama bunu iyi kullandım. Fiziklerde biraz abartı olduğu doğrudur ama yani şu ana kadar yapılmışlar arasında en iyisi. Birde şu aracın önünde yer alan kamerada sıkıntı var, koltukta ayarlama yapınca gidiyor. Belirli bir açıda çalışıyor. Bunları düzeltirse tam olur, zaten sonraki sürüme elbet düzeltir. Yapmış, helal olsun…

Hüsni kayıtsız kalamamış gelmiş :smiley:

Çeviri endonezya’da yaygın değil mi ???

Konu hortladı ama modun geliştirilmesi devam ediyor mu güncelliyor mu sürümünü

Bildiğim kadarıyla hayır ama detbit yeni güncelleme gelince fix yapıyor olması lazım.