Bir ECS modu vardı ne oldu? - Scania Touring HD Otobüs Projesi - ETS 2

Bir ara birinin madem ECS çıkmıyor o zaman ECS modunu ben kendim yaparım dediği bir mod vardı, hatta modellediği bir otobüs modelinin görselleri de paylaşılmıştı. O mod ne oldu bir haber gelişme var mı?

2 Beğeni

Geliştiriliyor.
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=243999

4 Beğeni

Lan nasil olabilir kamilkoc ne ayak neden daha once haber vermediniz ana cildiricam adam baya ucmus yav helal olsun husni kardesimize her seyini paylasalim hepimiz sikenyaciyiz

7 Beğeni

KamilKoç’unda kullandığını mı öğrenmiş ne olmuş ondan eklemiş.

2 Beğeni

Niye o kadar şaşırdın ki ? :face_with_raised_eyebrow: :grin:

1 Beğeni

Mod güzel ama adamın PC mi kötü yoksa modelin optimizasyonu mu yapılmamış. Kasmalar mevcut şu içerideki kamera olayı aşırı gereksiz.

1 Beğeni

İçerideki kameralar şey F4 ile düzenlenmiş. Adamın PC’si eski ama Fotoğrafları da öyle.

1 Beğeni

https://www.worldoftruckstr.com/fan-yapimi-euro-coach-simulator/

3 Beğeni

Oğlum bu ne lannnnn :smiley: Scania Touring HD mod çalışmasında son durum!

Hüsni kardeşimiz işi biliyor ve çalışıyor. Hüsni kardeşimiz gibi olun. Hüsni kardeşimiz seviliyor çünkü güzel modluyor.
Hepimiz Husniyiz…

Video da var.

6 Beğeni

Hüseyin çalışıyor
O güzel mod yapar
Onun gibi olun lan :joy:

4 Beğeni

Şaka bir yana , cidden işini iyi yaptığı 1 dakikalık videodan belli oluyor .

1 Beğeni

Bizim Türk’ler de çok güzel mod yapıyor. Ay modu hepsi.

1 Beğeni

Modu yapan arkadaş bu, imkan verilse kim bilir neler yapacak. Nice zeka fışkıran böyle adam var hepsi harcanıyor, yazık…

4 Beğeni

Ben ŞOK :grin:

Bilgisayarı da yetersiz kasarak oynuyor.

1 Beğeni

Ona üzüldüm zaten, potansiyel yetenek…

2 Beğeni

Mod yapımcılarını destekleyen bir şey ( insan, uygulama, proje ) yok mu acaba ? Şartlarını iyilestirebilsrk daha neler yapar bu ve niceleri…

1 Beğeni

Önemli olan bilgisayar değil , zaman. Zaman oldukça yapılıyor zaten modlar.

1 Beğeni

Zaten bu tür kalite de mod yapan insanların imkanları genelde yetersiz oluyor ama böyle şeyler ortaya çıkarıyorlar imkanı olsa neler yapacak demek ki…

1 Beğeni

Asıl fernbusa modlama gelsede etsde man lions coach oynasak