Bir ECS modu vardı ne oldu? - Scania Touring HD Otobüs Projesi - ETS 2

+1 kendimden biliyorum : (

2 Beğeni

ETS 2 - Scania Touring HD mod çalışması için yeni video paylaşılmış.

Çok ilerlemiş videoda interior light effect gösterilmiş. Hüsni kardeşimiz yapıyor.

5 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=243999

Geçen ayın 22 si gibi gelecek ay çıkabilir yazmış. Sol taraftan direksiyon ayarlamaya çalışıyorum yazmış . Bu ay belki oynayabiliriz . :slightly_smiling_face:

yürü be hüsnü…

özgeçmişi yaptıgı modlar bildigi programları kısaca TaleWorlds’a iletirse yol gösterirler sahip cıkarlar,sesini duyurmalı yoksa yazık olucak

1 Beğeni

Otobüs çıktımı çünkü ets 2 scaina touring dediğimde indirme linkli video çıkıyorda

Husni karşim $50 dolara satsın modu yemin ediyorum basarım parayı alırım adam 0 dan model yapıyor ve 4 4lük yapıyor eline ayağına yüreğine sağlık koca yürekli hüsni be…

2 Beğeni

Ve aldıktan sonra ECS çıkıyor
.
.
.
.
Muş :rofl:

50 dolar bize bas

Sana Basan Basmış…

Bence muhammed bilerek modu indirmeye veya satışa sunmuyo çünkü model’in üstüne eklemeler filan yapılırsa diye ama bence haksız çünkü tek kaliteli otobüs o olcak gibi ama neyse birkaç seneye ECS gelir diye tahmin ediyorum geçen Jateng map’te dolaşırken önüme Neoplan geldi bi an acaba ECS’den göndermemi geliyo diye düşünmedim değil yani yeni gelen Harita DLC’lerinde vs vs… belki ufak tefek birşeyler gelebilir gibi sizce ?

Hemen basıyorum bi saniye…

2 Beğeni

veee çıktı… efsane… efsane … efsane…

3 Beğeni

Abi en yakın zamanda bir inceleme videosu atarsın artık.

Fizikler biraz güldürdü ama piyasadaki çoğu modu kıskandıracak nitelikte :smile:

5 Beğeni

Baya iyi olmuş ama :slight_smile:

Aynalar dışarıda da aktif!

1 Beğeni

video hazır :slight_smile:

3 Beğeni

Dürttümde ses vermediler … :rofl:

3 Beğeni

Otobüs çok iyi olmuş. Özellikle fren sesine bayıldım :smiley:

Servis dönüşünde Iveco’cu abimizin ufak bir kazaya karıştığını gördük, geçmiş olsun diyoruz. Oradan geçerken gerçekten zorlanmıştım ben de. :smiley:

fps drop yapıyor mu mod?