BeamNG.drive [Ana Konu]

Bu adamlar güncelleme lafının hakkını veriyor.

1 Beğeni

image
LucasBE, Gavril Scout hafif ticari araç modunun hazırlığında, kalan birkaç şey dışında, sona yaklaştığını açıkladı.

4 Beğeni

Önümüzdeki saatlerde bu link üzerinden satışa çıkacak.
Edit: “BeamBot” kuponu ile %50 indirim uygulanabiliyor.

2 Beğeni

eniştelere h.o.

dorse

4 Beğeni

hayda :smiley:

1 Beğeni

Son zamanlarda modern veya spor araçlardan sonra beamng ters köşe yaptı :smiley: “ne gerek var” diyen kullanıcılara karşılık mpv tarzı meriva, picasso tarzı araç seven kullanıcıları sevindirir. Yaza yetişir mi bilmem ama kışa kesin gözüyle bakarım.

1 Beğeni

Semt Paket

4 Beğeni

Gerçekten güncellenen tek oyun

5 Beğeni

Tahmini olarak temmuz ortasına kadar önümüzdeki haftalarda güncelleme gelecek, gerçekteki gambler 500 etkinliği ile aynı anda da yayınlanabilir (14-16 temmuz), gambler 500 mod turnuvası da bu zamanda sonuçlanacak (17 temmuz).

sarı offroad subaru’su ile tanıdığımız geliştiricilerden (ferrettank) Jared aynı zamanda gerçekteki gambler 500’e bir bmw hazırlayarak katılacakmış :smiley:

01.07.23 Çıkışlı Sıfır ETK KC4 190d Standart Haneye Hayırlı Olsun

4 Beğeni

Hayırlı olsun kardeşime

6 Beğeni

MPV tarzı araç gelmiş,

gambler 500 için birkaç uçuk kaçık araç yapılmış :smiley:

bu araçlarla yapılabilecek görevlerin bazıları tanıtılmış

Oyun motoru gelişiminden (birkaç şey var ancak ara güncelleme tadında) ziyade içerik bazlı bir güncelleme olmuş
Yeni bir görev türü olan çöp toplama gelmiş,

3 Beğeni

Etk ya facelift geldi biliyorum ama keşke etk tarzında daha çok Mercedes markası baz alınarak. 2023 model tır , suv , araba tarzı araçlar yapilsa güzel olur modlar bence yeterli değil yapımcının yaptığı her detayda kaliteyi farkettiriyor

Katılıyorum, bunun içerik güncellemesi olduğunu düşünürsek 30’uncu versiyon için daha 29. çıkmadan çalışmaya başladıklarını ve yeni versiyonda büyük şeyler olacağını düşünüyorum. Tek şeye odaklanmadıkları için belli bir zaman vermek istemiyorlar ama tahminimce oyuncuların istediği veya isteyeceği her türlü aracı zamanla ekleyeceklerdir.

1 Beğeni

Garantiyi bozduk yeni nesil numaralı coil taktık. ft.@enes61

3 Beğeni

MPV modelini ve yeni görevleri denemiştim ama daha başka şeylerde varmış bir daha girip bakmak lazım.

ayarı verdik

tok kapısı sesi arıyorum :d

3 Beğeni

Adamlar bu sporu yapıyor arkadaş.