BeamNG.drive [Ana Konu]

Ayrıca BeamNG sahiplerine steam için 20% indirim kuponu verildi.

BeamNGdrive ve Automation İşbirliği Güncellemesi Çıktı!

1 Beğeni

BeamNGdrive’ın 0.14 Güncellemesi Yayınlandı
Light Runner modu harika görünüyor.

1 Beğeni

Bu oyunun amacı size saf, yalın araç sürüşü sunmak. Yani otobüs modunda yolcu olması, olmaması çok mühim değil ya da grafiklerdeki efektler çok mühim değil. Aslolan aracı hissederek sürebilmek. Amaç bir tümsekten geçerken, bir çukura girdiğinizde gövdenin yapacağı salınımı hissettirmek. Aslında Rigs of Rods tabanlı bir yapım denilebilir, Rigs of Rods grafiklerinin daha zayıf olmasından dolayı çok daha yalın ve hisli bir oynayış sunsa da artık eskide kaldı. BeamNG size bir amaç, bir görev sunmaktan ziyade saf sürüşe odaklanır. Otobüs haritası mesela, temsili olarak durakta durur temsili olarak yolcu alırsınız. Yolcuyu görmek, bilet kesmek v.b detaylarla değil, otobüsün yolda gidişi ile tatmin eder. Ya da kamyon sürerken “Bu yükü şuradan şuraya götür para kazan daha iyi kamyon al” mantığı ile işlemez. Ancak o yükü sürerken gerçekten kamyonu sürdüğünüzü ve dikkat etmeniz gerektiğini hissettirir. Özellikle toprak yolda v.b kamyon sürerken her an devrilecek hissini yaşatır öyle bir oyun bu.
Eğer saf sürüş istiyorsanız ve direksiyon setiniz varsa kesinlikle alın. Her kuruşuna kadar hak eder. Yine Rigs of Rods’u sokuşturacağım araya ama grafik takıntınız yoksa, ücretsiz bir simülasyon olarak halihazırda binlerce mod olup (Yüzlercesi çok aşırı kaliteli modlar) güzel bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Bedava sonuçta. :slight_smile:

1 Beğeni

İtalya tailer

1 Beğeni

:smiley: araba fena
senaryolar da güzel görünüyor eğlenmelik

2 Beğeni

yüzey fizikleri de iyileştirilmiş :slight_smile: ağlaşmadan işine bakan bir stüdyo… :slight_smile:
böyle deli gibi oynamak istiyorum 2018de güzel şeyler yaptılar yol haritasına sadık kaldılar ancak 2019da daha iyi optimizasyon ve artık insanların gerçekten bir şeyleri düzenli planlı şekilde oynayabildiği bir ortam sunulmalı :slight_smile:
beamngdrive almayan ölsünnn

2 Beğeni

BeamNG.drive stüdyosu bir açıklama yapmış. DirectX 10 desteğini ve DX9’u desteklemeyi bırakmışlar. Öyle kullanmak isteyenler Steam’de bir betaya katılacaklarmış.

2 Beğeni

yarın beamndrive :smiley: iki farklı video önce elektrikli araba(bu çok iyi oldu) sonra tır ile teslimat fena yollarda gittik

2 Beğeni

İlla al diyorsun yani :smiley:

1 Beğeni

Sen alma git fakir bf si oyna

BeamNG.drive’ın 0.16 güncellemesi ile eklenen Tesla benzeri elektrikli arabasını oyunun en büyük haritası İtalya’da test ediyoruz. Önce çok az elektrikle şarj istasyonuna gitme senaryosunu yaptık.

2 Beğeni

En zevkli oyunlardan birisi ve ets den daha hızlı gelişiyor :joy:

1 Beğeni

AI trafik nereden açılıyor.

1 Beğeni

Oyunda AI trafik yok ancak menüden araç spawnlayıp onları seni kovalamaları ya da senden kaçmalarını sağlaya bilirsin

1 Beğeni

bu tarz videolarda görmüştüm mod o zaman biraz araştırdım bulamadım.

1 Beğeni
1 Beğeni

bir güncelleme daha geldi otobüs kısmını artık bunda çekerim

1 Beğeni

Kamaz çekici modu çıkmış beta olarak duruyor denedim oynadım ama sinir etmeyi başardı. :smiley: Saçma sapan yerlerde gidememesi sürekli patinaj çekmesi gücünü sonuna kadar kullanıp salaklaşması bezdirdi videoyu da çekemedim sövdüm kapattım.

2 Beğeni