BeamNG.drive [Ana Konu]

Covet’in özel bir modelinin eskiz çizimleri paylaşıldı. Sanırım Covet için remaster yolda. Geçen hafta paylaşılan ikinci resim de Covet’e ait diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Son gelen düzeltme yamasından sonra Grup 5 Bolide daha kullanılabilir olmuş:

Ayrıca: Geçtiğimiz sene uğraştığım haritalardan biri olan bu videodaki Laguna Seca modu sonuca vardı.

Üzerinde uğraşıp bitmeye yakın hale getireli bir sene olmuş:

3 Beğeni

ISavic’in izniyle yakında BeamNG’de:

Not: Bu videodan sonra performans iyileştirmeleri yapıldı, artık daha akıcı oynanabiliyor, ama en az 6gb vram gerekli akıcılık için.

6 Beğeni

Rüyalarımıza girecek bu harita ya

1 Beğeni

Türkiye’den bir ilçe merkezi desen yine olur gibi, dokusu bize öyle yakın. Yapay zeka trafik ile de kendine çekiyor, araçlar arada sapıtsa da :smiley:

Haritadan Diğer Fotoğraflar

2 Beğeni

Mfs 2020 nin tohumları diye yorumladım :grinning:

Mod yayınlanacak versiyonu ile böyle çalışıyor, yüksek grafik ayarda 4gb vram+obs:

Yayınlandığında oyun içerisinden ve bu linkten moda ulaşılabilecek:

Mod yayınlandı :slight_smile:

1 Beğeni

Araban felaket, sürüşün cinayet :rofl:

1 Beğeni

Üstü açık araç kullanınca nedense bana böyle bir şeyler oldu :smiley:

1 Beğeni

Bu oyunda ets2`de olduğu gibi mausla direksiyon kontrolü ayarı varmı acaba? belki bu duruma göre almayı düşünüyorum.

Evet, mouse ile yön ve gaz/fren eksenlerini kontrol edebilirsin. Eğer seçeneklerin az ise klavyeden kontrole kıyasla mouse kullanmak daha iyi olabilir.

1 Beğeni

Anladım teşekkürler :slight_smile:

Senaryoyu yayınlarsam ismi büyük ihtimalle “Kaybetmeye Hazır Ol” olacak :smiley:

5 Beğeni

Güzel bir Offroad araç/map modu arıyorum var mı bildiğiniz ?

Orijinal haritalardan Cliff, Industrial Site, Jungle Rock Island, Small Island ve Utah haritaları Offroad kısımlarına sahip. Harita modu olarak Dirty 4x4 Offroad, Utah Extra, Offroad Paradise ve içinde her şeyden biraz olsun diyorsan American Road modları ilgini çekebilir.

Araçlarda ise
-Gavril D-series (D35 Pig, D15 Offroad, D15 Crawler Crew Cab, D15 Rock Racer, D35 SuperPig),
-Gavril Roamer (Adventure, Offroad),
-Ibishu Hopper (Offroad, Custom, Crawler),
-Gavril H-series (H15 Vanster Offroad)

ayrıca hafif offroad için
-Hirochi Sunburst (Offroad),
-Bruckell Bastion (Offroad) araçları oyunda bulabilirsin.

İlginçtir ki Sunburst’ün offroad versiyonu, oyunun geliştiricilerinden ferrettank’ın offroad için kendisi elden geçirdiği Subaru WRX aracına benzetildiği düşünülmektedir.
image image

7 Beğeni

Güzel bir 6x6 offroad arıyorum var mıdır ?

Geçmişte iki örneği görülmüş, d-serisi ve hopper için. D-serisi modu oyundaki ve araçtaki gelişmelerden dolayı artık uyumsuz (en son 2017’de güncellenmiş), hopper modu ise gelişme aşamasında kalmış. Önermediğim sitelerde olabilir ama olacağını pek sanmıyorum. Bir gün d-serisi 6x6 modu başkası tarafından belki güncellenebilir ama yakın zamanda değil.

1 Beğeni

oyunun araçları bazen çok güçsüz kalıyor benim gittiğim rotalarda :smiley: American Road diye bir harita indirdim orada dağa tırmanıyorum tırmanamıyorum sürekli bir şey oluyor taşlara takılıyor aşağı yuvarlanıyor vs.

Bu mod yapımcısının araçları off-road için baya nitelikli. Bir de seçtiğin araçlarda varsa diferansiyel kilitleme ve düşük-yüksek vites seçici özelliklerini kullanıyorsundur umarım, sağ alt köşedeki devir saatinin yanında bulunan düğmelerden.

Oyunda 100+ saatim vardır totalde. Biliyorumdur herhalde onları