ATS - Yeni Volvo VNL (ana konu)

8 Beğeni

12 Beğeni
9 Beğeni

kamyon kamyon ekipmanı ile dolaşan sesçi abimizi niye almamışlar :stuck_out_tongue:

10 Beğeni

Belki de Man Tgx 2020 nin ses kaydını alıyor :sweat_smile:

2 Beğeni

Ondrej Abimiz SCS araba çıkarmayınca ayrıldı herhalde (!) :sweat_smile:

1 Beğeni

arkadaşlar bence yeni volvo vnl resimleri çekiliyor dikkat edersiniz belkide her iki araç gelicek üç volvoya sahip olabiliriz paket halinde 1,2,4 resimlerine dikkatli bakın sanki başka araç var gibi dikkatli bakınca anlarsınız

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1661303615745675266

her seçim sonrası scs’den bir araç hediye ediliyor

24 Beğeni

Volvo VNL. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Kral geliyor :star_struck:

Hadi hayırlı olsun darısı ets2`nin başına :smiley:

1 Beğeni

Ben şok oldum bu kadar çabuk mu daha MAN yeni çıktıydı piyasayı biraz MAN la idare etseydiniz zaman kazanırdınız :d o zaman yeni Volvo FH da bu sene gelirse şaşırmamak lazım

1 Beğeni

@HasanOfke abi yayın açacak mısın?

seçimden sonra halimiz ne olur bilmiyorum kazanır mıyız kaybeder miyiz de selçuk abi ile yayın yaparız gibi niye olmasın sorun yok.

1 Beğeni

Vay canına, ben şok. Nasıl bu kadar hızlı oldu bu. Tekrar tekrar kontrol ettim harbiden yarın geliyormuş :smiley:

bi an benim zaman kavramı karıştı hem yarın görüyorum hem de haftaya görüyorum :smiley:
seçimin artık btmesi lazım yeter…

Yarın yine 18:00 civarı açarım erkenden ATS’de dolaşır konuşuruz. SiSL ile görüşücem müsaitse gelir muhtemelen :d

SiSL tatilde olduğu için katılamayacak :smiley: fsdfdsfds zort

8 Beğeni

Analog göstergelerle mi çıkacak ?

Vay be iyi hızlı geldi. man durumundan sonra en erken 1 yıla anca gelir diyordum, acaba ets ye de volvo bu kadar bir süre de gelir mi şaşırttın scs.

benim bildiğim hayalet ekran VNL de yok, FH’larda var

@SiSL bu haftayı işaret ettiğinde man tuning pack diyenler şimdi şaşırıyor :grinning: