ATS - Yeni Volvo VNL (ana konu)

Valla SCS şaşırttın bizi. Hiç beklemiyordum bende

Evet Sisl Geçen Hafta Bir Şeyler Söylemişti Zaten Ama Ben Kenworth W900 Modifiye Paketi Beklerken Şimdi Yani Yarin Yeni Volvo Vnl Geliyor Ama Olsun Oda Gelsin Başka Kamyonlarda Gelsin Umarım 1.48 Ve 1.49 Bittikten Sonra Bu Yıl İçersinde İki Tane Daha Kamyon Alırsak Çok İyi Olur Mack Pinnacle İnternational HX Olabilir Hem Sisl Noel Yayınında Burada Açıklanmamiş Kamyonlarda Var Dedi Hem Ats İçin Hemde ETS 2 İçin Bakalım Neler Olacak Yıl Sonuna Kadar Göreceğiz Ve Bakacagiz Ama Yeni Volvo FH FH16 Ne zaman Gelicek Bilmiyoruz

1 Beğeni

Yaz aylarında gelmesini beklerken bir anda duyurulması şok etkisi yarattı bende. Dün 5700xe ve Cascadia sürerken çok keyif aldım artık yeni VNL’e geçerim. Bununla birlikte ATS beş ayda 3. aracını alıyor, ETS 2 şimdilik Man TGX ile devam.

1 Beğeni

ETS araç konusunda iyice üvey evlat oldu. Önceden tam tersiydi.

1 Beğeni

Doğru biraz öyle gözüküyor üzümlü kekim ets :joy:

Sanırım ATS indirime girerse bi almayı düşünebilirim farklılık değişiklik her yerde lazım.

Evet dediğin gibiymiş.

https://twitter.com/b_railway_dog/status/1661307989851099141?s=46
Acaba Eski Volvo Vnl Yenilencekmi Burada Böyle Bir Şeyler Paylaşmiş TruckerDog :eyes::thinking::face_with_monocle::shushing_face:

1 Beğeni
3 Beğeni

Yok onu bu yıl beklemiyelim bence-:slight_smile:

Yayın 18:00 civarı başlayacak. 19:00’da SCS yayını var. Onların yayını 20:00’yi geçtiğimiz bitiyor gibi de olabilir zaten o zaman çıkmış olacak. Maç varmış önemi yok. :smiley: Araca bakar kapatırız.

yayın burada olacak

2 Beğeni

Scs Forumdan Aldım

10 Beğeni

yayınlandı hadi vatana millete hayırlı olsun

1 Beğeni

(Volvo Truck Configurator)

@Swanky Man analoga itilaflıydık ama VNL dijitali tam anlamıyla yokmuş.

1 Beğeni

Hayırlı olsun ama hayalet gösterge olmaması beni üzdü

4 Beğeni

İlk bug hayırlı olsun. Yol bilgisarında bug var. 99,9 yazısının olmaması lazım. Foruma yazdım.
Edit: Sadece araç ilk alındığında böyledir. Aracı biraz sürünce değerler değiştiği için düzeliyor.

Araç çok güzel olmuş, her opsiyondan birer tane almak lazım. Seslerde güzelleşiyorken bu kadar güzel araç modelleri için Alcoa Wheels DLC şart artık.

2 Beğeni

Motorun üstüne taktığımız aynalar sallanıyor tır efsane olmuş.

2 Beğeni