ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Ben selçuk abi ye sordum day cab gelecek sadece

Yayını canlı izledim, siz sorduğunuzda “sadece” day-cab gelecek demedi :slight_smile:

3 Beğeni

Küçük boy gelecek demi dedim evet dedi öyle olsaydı farklı boylarıda gelecek derdi Resimdeki gelecek dedim evet dedi bence iddiaya girelim istersen :smile:

araç başlangıçta day cab olarak çıkıyor sleeper cabinler daha sonra gelecek demek ki bu ara da scs her şeye eriştiği için onları da eş zamanlı olarak getirebilir yani 2021 yılında yine diğer versiyonları bekleyeceğiz

4 Beğeni

Tamam birde cascadia da bu sene gelecek miş bence 6 7 ay boyunca onunla uğraş mışlardır diye düşünüyorum :smile:

Aynen olabilir çünkü cascadia da bu sene geleceği için onunla uğraşmışlardır tek kabin bencede yapmazlar ilk başlangıç day cab olacak demek ki

Başta yenisi sandım ama değilmiş galiba :smiley: 4700’e ait kabinmiş…

Bu Amerikan tırlarının iç kısmı çok kaba ve ilkel duruyor. Belki de sadece bana öyle geliyordur bilmiyorum :smiley:

bence çok abartılı ya bu kadar iç kısmı geniş araçların olması. bildiğin ev gibi yapıyolar.tabi konu amerika olunca abartılı şeyleri seviyolar onlar.

Amerika’da genel olarak her şey büyüktür zaten. Tırlar, arabalar, yollar ve hatta yemek menülerindeki porsiyonlar bile.

3 Beğeni

Motorlarıda büyüktür ve sesiyle gününüzü iyileştirir.:grinning:

3 Beğeni

1.39 ile birlikte hem “kişiselleştirilebilir lowboy trailers” hem “western star çekici” hemde “colorado map” çıkıcak. Idaho çıktığı zaman etkinlik yapmışlardı büyük bi ihtimal colorado çıktığında da etkinlik olur ve belkide lowboy dorseler ile ağır yük etkinliği olur kim bilir

3 Beğeni

o sesler yokmu o sesler keyimizi yerine getirir

1 Beğeni

western bu ayın 30 unda çıkıyor colorado daha gelmez

1 Beğeni

doğru ben o tarihi unutmuşum ama olsun sonuç olarak 1.39 da o çekici hazır olucak yine lowboylarla etkinlik yapabilirler

1 Beğeni

birşey biliyorsan yaz kafanıza göre şu bu şu zaman çıkacak diye belirtmeyin… sonra birisi çekici 30 unda çıkıyor deyince çark ediyorsunuz. yetkili biri değilseniz kaynak göstermeden üfürmeyin artık.

5 Beğeni

Off-road lastikleri bariz Western Star için getirildi. Bu sayede DLC içeriği de güncellenmiş oldu ve yeni lastikler eklediler. ATS’nin arazi alanları epey arttığı için şarttı. 29 Eylül gece yarısından sonra yeni aracımıza kavuşuyoruz. :smiley:

1.39 içeriği de yavaş yavaş belli olur umarım.

10 Beğeni

Alıcağım oyunuda 222 tl :smiley:

Bütün güncellemeler önce atsye çıkıyor dlcler daha çok ats’ye çalısıyor.Ama merak ettiğim şu ona rağmen ats kaç online alıyor acaba

ats nin online olayı öyle çok yok 300 500 ü hafta sonu görürse iyi… oynayan kişiler oynuyorsada single de devam sanırım bende dahil kalabalık olmadığı için… hani Ets de 4k kişi varda ne oluyor C-D ve o konvoy yolları dışında nerede yoğunluk var… Son çıkan 3 4 DLC daha çoğu MP oyuncusunda zaten mevcut değil. 4 k nın zaten 3 k sı en fazla ana harita iskandinav ve bir sonraki haritanın doğusu için çıkan dlc ismi aklımda değil onlar vardır sanırım.

1 Beğeni