ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

going east dediğin

Online olayına bakarak ATS oynamaya kalkışmayın modlarla gayet dolu bir oyun oluyor. Western Star geldikten sonra yine normale dönecek. Colorado çıktıktan sonra yine normale dönecek. Modlarla oynayan oynuyor. Ama asıl mesele ışıklandırma dalgaları gelirse :slight_smile: millet donunu indirir.

10 Beğeni

Ne kadar dlc varsa ats için aldım.Ama amerikan havası zevk vermiyor 12 saatten fazla oynayamadım atsyi.

https://www.instagram.com/p/CFkTQGaATuI/?igshid=1wibethotztor

o fizikler peki ats’de var mı? yoooğ

ABD nin yüz ölçümü bize göre çok fazla.Dolayısıyla tır şöförleri daha fazla araç içerisinde yaşamak zorunda kalabiliyorlar uzun seferlerden dolayı.

Türk Trucker, en sonki videosunda “6 ay sonra evime dönüyorum, aracı evine 6 saat uzakta bulunan bir servise verdiğini” söylemişti.
ABD çok büyük ülke…

5 Beğeni

yolları müsait ,sonuçta her bir bölgenin araç dorse boyutu vs bi sürü etmen var… yoksa avrupada türkiyede yok mu o şekilde araçlara binecek insan …

1 Beğeni

Modsuz da zevkli ama oynamasını bilene…(Modsuz deneyen var mı daha önce onu bilemem, yoksa sağdan soldan duyduğuna inanan mı?)

Ben ats yi geçen senenin ekim ayından bu oyana oynayan birisi olarak hiç modlu oynamadım oyun zaten güzel yeni gelecek tırlar ve harita ve güncellemelerle süper olacak. Ets 2 yide sırf Türkiye var diye birde gerçekçi oynadığım için son bir aydır Ets 2 ye sardım. ama Ats Ets 2 ye şu an için bin basar. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Eğer gerçeği yaşamak istiyorsanız modlu olması “gereklilik” olduğunu düşünüyorum.
Örneğin bir aracın lastiğinden jantına krom borusundan ışığına ne yazık ki FS gibi lisanslanma yok hayliyle oyunda da yok :confused:
O nedenle orijinali gelene kadar modlu bir şekilde devam :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

ATS de bitki ve iklim çeşitliliği çok fazla olduğu için zevkli geliyor.
Ormanlar,çöller,dağlar,ovalar vs. Fakat ets öyle değil sürekli yeşil hep aynı gibi geliyor özellikle Baltık DLC si.
ATS nin farklı bir havası var.
Bende Mack çıktığından beri hiç mod kullanmadım.
Sadece Zor Ekonomi modu var.Daha gerçekçi oluyor.

4 Beğeni

@ENESS14 haklısın yiğidim, bir de harita modları ile oynasan daha da güzelleşiyor.
@EmirAkcaman mod şart dediğin gibi kardeşlik :wink:

şöyle çok bariz ve basit özetleyelim:
1- bu günkü ATS’ye iki ay sonra Colorado ve (forumlarında yorumlarda belirtildiği üzere) Promods Canada (multi destekli) eklenecek.
2- Çekici sayısı son iki yılda müthiş kaliteli ve artmaya devam ediyor. uzun burun tamamen bir bahanedir sevmeyene.
3- Texas’la birlikte ETS’de reworke edilecek kısımlar haricinde yolun sonu göründüğü için, ana akım ATS’ye bugün yarın olmasa da, birkaç yıl içinde kayacak.
tüm Avrupa’nın reworke edilmesi bu hızla beş yıldan az değil çünkü.
vs vs vs…

8 Beğeni

O lastikleri, jantları, kromları veya her neyde mod kullanıyorsan bunlar pek de farketmiyorsun. Tırı sürerken görmüyorsun bile, her kullandığın mod geride iz bırakır daha sonra sıkıntılar çıkar. Ben de teknik bir hata olmuştu mesela scs’ye sordum, hallettik :slight_smile:

1 Beğeni

Görüşün için teşekkürler fakat ne gibi iz bırakıyor merak ediyorum ?
22 Ekim 2012’den beri bir fiil modlu ETS2, 6 Şubat 2016’dan beri de tamamıyla modlu ATS kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca ATS’deki profilim 2017 yılından beri aynı…

3 Beğeni

Rica ederim kanka :slight_smile: herkes senin gibi anlayışlı olsa keşke her neyse, iz dediğim şey şu sen bunları drop, fps kaybı, kick veya az da görüntü de bozulma yaşabilirsin ama pek de bunu hissetmezsin fakat arka plan da oyunun ana yapısında değişiklikler olabilir. Konsolu açıp ne demek istediğimi daha iyi anlarsın, o sorunu yaşadıktan sonra modları sildim emin ol sade şekilde oynamak daha güzel ve kaliteli, sistem ne kadar iyi olursa olsun ekranın kaliteli göstermedikten sonra bunun bi anlamı yok maalesef :confused:

Estağfurullah, açıklaman için teşekkür ederim ancak bu tarz oyunlara kafa dağıtmak, eğlenmek, keyifli vakit geçirmek için giriyoruz.

O nedenle özellikle @faruk1984, @Burak34, @Byozgatli ve @ONURKULL, @bertan06, @Emre54 gibi “Kaliteli” işler çıkaran ve bir çok mod kullanan kullanıcı gibi oyunu gerçekliğe yakın hale yani daha kaliteli vakte çeviren kullanıcılar için yazmış olduğun bir dizi hataları ve henüz farkedilir bir seviyede olmayan aksine artan kaliteyi de görmezden gelmek zorundayız. :pray:

11 Beğeni

:tr: :tr: :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

son 1 buçuk gün kaldı

Western gelir gelmez hemen hazırlayında trmp ye gelir gelmez konvoy yapacağız. :slight_smile:

3 Beğeni