ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Bence scsnin en büyük olayı bu oldu çok başka bir şey bu daha araç piyasada yokken böyle bir işbirliği yapmak bravo gerçekten 2. büyük olayda ışıklandırma güncellemesi olacak bence

3 Beğeni

İki taraf içinde çok güzel bi reklam fırsatı. bence yapılcak yeni ve güzel anlaşmaların ilk adımı sayılır İki tarafada hayırlı olsun sevindirdin yine bizi be scs :clap::clap::clap:

3 Beğeni

Tır oyuna çıkmadan adamlar yapmış ve tırın duyurulmasını bekliyolar scs cidden yine bizleri şaşırttı ve şu İveco S-way - Freightliner Cascadia mevzusunu youtube de görmüştüm doğruluk payı nedir bilmem ama seneye yine şaşıracağız gibi

Ön tarafı biraz tuhaf görünüyor yüksek bir tır,
Bence bir Mack edemez ama güzel.
6x4 yataklı kabinleri nasıl acaba.

off bu kamyon tarzı gelse ne güzel olurdu.

Burada interior un bir kısmı gözüküyor özellikle de dashboard kısmı çok hoş.

3 Beğeni

Devamı SnowRunner’da :wink:

project cowboy bebop western ise project sherdder freightliner ise o zaman project pico wine nedir onun olayını çözen varmı ?

1 Beğeni

Sterling belki.

1 Beğeni

Texas olabilir
Wine=șarap

Pico island portekizde șarap üretimiyle ünlü bir ada.

2020 ve öncesi Western Star tırın kokpiti güzel değildi ama bu daha piyasaya çıkmamış umarım güzel bir kokpit le karşılaşırız Mack Anthem den daha kaliteli olacağını düşünüyorum tırda hala var olan bir hata var tırı hangi renge boyarsanız boyayın beyaz hariç tırın içine dışardan baktığımız zaman kapı iskeletleri beyaz görünüyor umarım bu tırda bu hata olmaz ats ye biraz da bu yüzden ara verdim ufak hatalar canımı sıkıyor. Işıklandırma güncellemsi geldiğindede bu tır şu an ki görseliyle güzel duruyor bu tır o zaman tadundan yinmez. son olarak bu tırı bu kadar güzel yaptılarsa cascadia yı hayal bile edemiyorum Selçuk abi ats ye 2 tır gelecek demişti son canlı yayında muhtemelen bir daha ki tır cascadia olacak.

2 Beğeni

arkadaşlar bence next western star’ı scs software büyük ağır nakliyat için getiriyordur
bizim bilmidiğimiz belki römork çalışmaları vardır scs softwere next western star’ı bu kişisel lowboy römork için getirebilir

bir sonraki paket kişisel lowboy römork paketinin daha büyük versiyonları bu ats için
gelirse büyük avantaj olur

2 Beğeni

9:15 ten sonrasını izleyin araç içini detaylı olarak göreceksiniz.

2 Beğeni

İç dizaynı bu şekilde olmayacak gibi.Yukarıda atılan fotoğraflardan az çok belli… (ibreler vs)

En çok istediğim tır sona kaldı. Ama olsun sondakiler hep daha iyi oluyor.
Cascadia geldiğinde diğerleri aklımıza bile gelmeyecek :slight_smile:

7 Beğeni

ibreler kısmında katılıyorum da böyle olacak gibi o resimle benzer yönleri var.

Mercedes ile bir bağları var mı? Tabletler bana Mercedes otomobillerdeki tabletleri anımsattı.

Mercedes-Benz, Freightliner ve Western Star’ın sahibi aynı, Daimler AG.

6 Beğeni

Görüntü bu uğraşmayın :smiley:

3 Beğeni

Hayalet ekran yok sanırım :expressionless:

5 Beğeni

Benim anladığım kadarıyla küçük boy western star gelecek bizde o tırla yeni gelecek dorseyle kepçe dozer gibi ağır yükler taşıyacağız muhtemelen bu olayı 1.39 la birlikte yapacağız. Efsane bir olay bizi bekliyor.

2 Beğeni

Sadece day cab gelmez, sleeper ve high kabinleride gelecektir…

3 Beğeni