ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Çekici Tahminleri
Kendileri @can20 oluyordur :smiley:

3 Beğeni

https://steamdb.info/app/270880/history/

4 Beğeni

Hatırlayamadım ismini şimdi hatırlattın sağol
@can20 yeni tahminlerinide bekliyoruz :slight_smile:

4 Beğeni

yarım saat çıktım 60 yorum, yuh :))
hasan, site çöküyor gardaşım, habarın ola :wink:

4 Beğeni

Gerçekten güzel bir çekici olmuş ben beğendim :slight_smile:
Bakalım şu ana kadar neler biliyoruz her iki oyun için:
ATS - Western Star çekicisi, Lowboy Trailers, Colorado DLC, FMOD sürüm güncellemesi, ışıklandırma sistemi, şehir yenilemesi belki (daha tanıtılmadı ama)
ETS 2 - Iberia DLC, FMOD sürüm güncellemesi, ışıklandırma sistemi, Calais Reskin yenilenmesi

1 Beğeni

fmod güncelemesi yine mi olcak

1 Beğeni

Daha henüz bitmemiş sesler, düzeltilmesi gereken şeyler var

1 Beğeni

arac galiba bügün gelmiyecek yarına kaldı galiba

1 Beğeni

Hadi hayırlı olsun şimdi girdim 160 yorum helal vallahi :smiley:

Model çok yönlü olmuş hem ağır hizmette hem otobanda eğer eklenirse bir ilk olacak “döngülü” araç olarak
Umarım en kısa zamanda eklenir :pray:

4 Beğeni

Saat 12 den önce yayınlamıyacak gibi düşünüyorum çünkü bizde saat 12 global olarak 09:00utc ye denk geliyor

1 Beğeni

Selamınaleyküm günaydın bugün yayınlarlar gece 12 de olmaz en geç akşam saat 9 da çıkar mack anthem gibi mack anthemde hatırlarsanız oruç açıp çaylarını kahvalerini yudumladıktan sonra yayınlamışlardı :sweat_smile: şu an işteyim akşam 6 da çıkacağım umarım ben gelene kadar yayınlarlar.

2 Beğeni

Bencede o saatlerde çıkar ve bu arada kolay gelsin :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Sağolasın kardeşim

1 Beğeni

cascadia dan sonra ets 2 ye tır getirecekler ats de amaçları bütün markaları getirmekti bir tek cascadia kaldı onuda bu sene vereceklermiş

1 Beğeni

Herkese günaydın bugün büyük gün :blush:

3 Beğeni

Günaydınlar :coffee:

1 Beğeni

Aynen akşam olmak bilmez artık

günaydın​:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

En son Range T 'de böyle olmuştu ama ondada 5 sene beklemiştik çıkması gerekirdi yani :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Vallah bende o zamanlar laptop vardı iki oyunuda adam akıllı oynamadığım için ben o tırları pek bekleyemedim şu an 3 tane tır gelmesi gerekiyor ets 2 ye s way man ve aynasız Mercedes seneye bir tane garanti gelecek oda ıveco olacak muhtemelen çünkü çıkaracakları tır resimlerinde western ıveco ve cascadia vardı artık tır yapma ve lisans alma olayı eskisi gibi olmadığı için bu ets 2 turlarını çok beklemeyin belki lisans karını almışlardır bile sadece 6 lar ay yapılmalarını bekleyeceğiz