ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Gözümde canlandı şimdi Fransa DLC 'nin çıkması yakındı o zamanlar ve Range T fotoğrafı sızmıştı o yol neredeydi unuttum ama bi ormanlık yolda olan bir Range T duruyordu karşımızda. Ahh ahh hayaller kuruyorduk Range T geliyorsa Renault Fabrikasıda Gelir diye her Range T 'yi sürerken garip olurum o yüzden :pensive:

1 Beğeni

Renault fabrikası varmı ets de scania ve volvo gibi ben göremedim

Yok ama o zamanlar gelebileceğini düşünüyorduk

1 Beğeni

aslında fabrikalarını da yapsalar oyun on numara olurdu belki oda lisansla alakalı bir şey demekki

1 Beğeni

bazı firmalar istememiş olabilir

1 Beğeni

Aslında çokta iyi bir reklam fırsatı olur niye lisans vermiyorlar anlamıyorum Western-Star gitti mesela daha kimseye göstermediği tırı SCS 'ye gösterdi oyuna şimdi Oregon 'da fabrikasına kadar eklenicek ve buda iyi bir reklam fırsatı olucak :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

O zamanlar markalar scs yi ve ona olan ilgiyi pek bilmiyorlardı birde tır satışlarıylada alakalı bir şey adam ets de oynarlar gerçeğini almazlar düşüncesi olmuş olabilir ama artık firmalar scs yi ona olan ilgiyi ve scs güzel yaptığı için artık lisans vermek istiyorlar hemde reklam olsun diye

1 Beğeni

Bu tarz oyunları gerçek kamyoncular bile oynuyor aslında :smile:

1 Beğeni

aynen hatta bu oyunda tır sürmeyi öğrenip gerçek hayatta tır kullanmaya başlayan baya kişi var😀

1 Beğeni

150+ mesajı görünce çıktı da oynuyorsunuz sandım bende he, vay arkadaş :smiley:

5 Beğeni

Akşamı bekliyoruz :grinning:

Çıkması yakındır ama öğle gibi çıkar diye tahmin ediyorum :smiley:

Sabahin 5 inde yine Elazığ da deprem oldu yine uyanmış bizimkiler ama hissetmedim ben

geçmiş olsun bir sıkıntı yoktur inşallah

Nedense artık yeni tır geldiğinde o gün deprem oluyor :thinking:
Neyse hissedenlere geçmiş olsun umarım hasar veya can kaybı yoktur

Yok bir sıkıntı gece 2.30 a kadar ATS güncelleme sini bekledim hiç hissetmedim ben

Uykudayken olmuş zaten

Geliyor mu desek :smiley:

6 Beğeni

Geliyor olabilir güncelleme

1.39 mu geliyor?

ATS 'nin 6.Markası oyunun 8.Çekicisi hayırlı uğurlu olsun ATS ailesine :smiley:

2 Beğeni