ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Selçuk abi mevsimlerle ilgili olumlu konuşmadı konvoyda yaptığımız son video ya bakarsanız

illa çamur gerekli değil aracın kirlenmesi için toz? toprak? etkenleri de var :slight_smile:

1 Beğeni

Haklısın ama ne bileyim böyle araç çamurlansa falan gidip yıkasak ne hoş olur aslında grafikte önemli değil biraz gerçekçi özelliklerin ve eğlenceli olması lazım insan bir süre sonra sıkılıyor

1 Beğeni

son paylaşılan resimleri dikkatlice bakıyorum sanki daha parlak duruyor gibi ya da ben yanlış düşünceye giriyorum ışık süzmelerine bakıyorum aynı gibi değişik :smiley:

son ats ye gelen lastikler bir şeylerin şifresi olabilir diye düşünüyorum öünkü şu anki ats için bu lastiğe gerek yok seneye küçük bir ihtimal 2 oyunada bşr şeyler gelebilir çamur gibi

Aman Allah’ım :open_mouth:

3 Beğeni

ne anlama geliyor biraz acıklarmısın

Ya scs nin asıl amacı düz yolda tır sürmek son gelen yeni özellikler cam açma gibi topluluk istiyor diye getirler yani topluluk olarak scs ye yüklenmek lazım aslın

Sisl mevsimler de gelecek dedi sizin düşündüğünüz şeylerin hepsini scsde düşünüyor dedi ama mevsimler konusunda yakın falan demedi daha var ona der gibi konuştu sanki yani bekleyeceğiz onu daha

1 Beğeni

zaman gösterecek hayırlısı :slight_smile:

1 Beğeni

inşallah şu önümüzdeki 3 4 seneyi bekleyecez artık

1 Beğeni

Bu gece gelir gibi o zaman :smiley:

1 Beğeni

az önce paylaştığın gönderi ne anlama geliyor anlamdım

adı değişti işte

İsmi gizli olan DLC’nin açıklamış oldular yani SCS tarafında hareketlilik, bir alt yapı güncellemesi olduğunu söyler

Daha önce veri tabanına eklenen PROJECT COWBOY BEBOP adlı gizli DLC tahminlerimiz gibi Western-Star çıktı buda demek oluyor ki yeni Western-Star veritabanına resmi olarak eklendi :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

herkese hayırlı geceler yarın sabah gelirseniz sohbet ederiz

1 Beğeni

ayrıyeten cascadia tahmininde bulunan bi arkadaş vardı o arkadaşında tahmini doğru sanırım bunuda bildi çünkü :slight_smile:

teşekkür ederim acıklama icin

1 Beğeni

buna nereden bakıyoruz