ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

3 Beğeni

zaten bu sene sonu hiç bir yeni tır gelmezse man efficientline 3 kabin versiyonu içime doğdu

1 Beğeni

bu fabrika ise iyi fena değil 1.39 beta ya hazırladılar galiba

Haklısın bu gece gelmez gibi gelirse ne mutlu zaten gece gelirse bi fark olmayacak sanki gece gelse daha farklı bir şey gelicek ve bu arada Road The Black Sea’yi bu kadar beklememiştim galiba :smiley:

inşallah ya bende onu istiyorum ıveco sonra gelsede olur dışı zaten scania ya benziyor

1 Beğeni

@HasanOfke yatın dediyse istihbaratı almıştır o hadi uykuya go pırrrr :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Ayrıca 1.39 'u beklemeyin bence zaten daha güncelleme tanıtılmadı tam olarak

1 Beğeni

bunu yazmış :smiley:
image

1 Beğeni

1 günde 105 yorum gelmiş konuya. En son RttBS çıkacağı gün bu yoğunluk vardı buralarda :smiley:

2 Beğeni

bende zaten ws ile birlikte betayı verceklerini düşünmüyorum sadece bi yorumdu

3 Beğeni

amacımız ats yi sevdirmek başaracaz bunu yeni tırlar sayesinde :grinning:

1 Beğeni

Aynen öyle :smiley:

2 Beğeni

bugün ki paylaşılan milion dolar yolu efsane yapılmış atmosferi daha iyi yansıtıyorlar

1 Beğeni

amacımız ats yi sevdirmek dedim ama benimde son bir aydır sürekli resmini paylaştığım scania ile Türkiye yüzünden sürekli ets 2 oynamak istiyorum Allahın işi işte :grinning:

1 Beğeni

bir de bunun üstüne ışıklandırma güncellemesi gelse 1.39’da tadından yenmez :smiley:

2 Beğeni

Birde kirlenme falan geliyormuş yada mevsimler :smiley: :smiley:

Valla ışıklandırma güncellemesi rttbden sonra en çok beklediğim şey grafiksel yenilenmeye gerçekten ihtiyacı var ets2 ve atsnin hatta ets2nin daha çok ihtiyacı var bence

4 Beğeni

kirlenme işi yakın hissediyorum fakat mevsimlere daha çok var gibi :smiley:

2 Beğeni

ışıklandırma bu 1.39 la gelmeyede bilir kirlenmeyi şu aralar yapmazlar çünkü colorado iberia western cascadia ve ets ye gelecek yeni tırlarla uğraşıyorlar malumunuz ets ye gelmesi gereken şu an için 3 tır var

1 Beğeni

Kirlenme olayı gelirse mevsimlerde yakındır :smiley:

1 Beğeni