ATS - Missouri DLC (Ana Konu)

Missouri duyuruldu.

3 Beğeni

Kapalı Soğuk Hava Deposu →

7 Beğeni

yayında gösterilen SubTropolis, Kansas City’de Missouri’de yer alıyor. Springfield ile Carhage depoları diğer şehirlerde kireçtaşı madenleri kazılırken oluşturulmuş. İnanılmaz yerler duramadım yazdım.

5 Beğeni

Dünyanın En Büyük Yeraltı İş Kompleksi.®

SubTropolis nedir? SubTropolis, 270 milyon yıllık bir kireçtaşı yatağının çıkarılmasıyla yaratıldı. Madencilik sürecinde kireçtaşı, oda ve sütun yöntemiyle çıkarılır ve 65 fitlik merkezlerde ve 40 fit aralıklı 25 fitlik kare sütunlar bırakılır.

Sütunların eşit aralıkları, beton zemini ve 16 metre yüksekliğindeki pürüzsüz tavanları, kiracılar için ihtiyaca göre inşa edilen tesislerin zaman ve maliyet açısından verimli olmasını sağlıyor. 10.000 ila bir milyon metrekare alana ihtiyaç duyan bir kiracı, 120 gün içinde kendi alanlarına varabilir. SubTropolis tamamen kuru, parlak bir şekilde aydınlatılmış ve sokak düzeyinde erişilen kilometrelerce geniş, asfalt caddeye sahiptir.

• 7.800.000 metrekareden fazla kiralanabilir alan
  • Genişletme için 6.200.000 metrekareden fazla alan
  • 10,5 mil ışıklı, geniş, asfalt yol
  • 3,4 kilometrelik demiryolu hattı
  • 500’den fazla kamyon iskelesi konumu
  • 300’den fazla kamyon hattıyla hizmet veriliyor
  • 17 metrelik tavan yüksekliği
  • 55’ten fazla uluslararası, ulusal, bölgesel ve yerel şirket
  • 2.000’den fazla çalışan
  • 1.600’den fazla park yeri
  • 10.000’den fazla kireçtaşı sütunu
  • Yangın sprinkleri ile korunuyor
  • Kireçtaşının mukavemeti inç kare başına 18.000-24.000 pounddur (betondan 6 kat daha güçlüdür)
  • 55.000.000 metrekarenin üzerinde

Burada bayağı işletmeler olacak

5 Beğeni

Bu oyun için çok farklı ve alanında tek olacak.

2 Beğeni

Resmi duyuru geldi.

2 Beğeni

Buralar çok iyi. :call_me_hand:

Yer altı deposunun girişi burası, sanırım. :thinking:

6 Beğeni

St. Louis’deki The Gateway Arch’ın resmini göremedik. Sadece DLC resminde var.

1 Beğeni
4 Beğeni

türkiye takımı ile de elbet bir gün tanışırız kısmet be

6 Beğeni

Oyuna bir şeyler eklenir mi diye beklerken hep harita hep harita.

4 Beğeni
2 Beğeni

SCS 6 ay blog paylaşmasa aramam diyenler burada mı ya? Eskiden bloglardaki fotoğraflara zoom yapıp detaylara öyle bakardım şimdi hemen geçiyorum. İyice kanıksadık bu sistemi ve haritanın sürprizinin kaçmasından korkuyoruz.

6 Beğeni

Aynen öyle, hepsi birbirinin kopyası. Öyle olmasa bile sürekli görmekten darlandım açıkcası, ben bakmıyorum bile artık sadece sürüm güncellemesi varsa onunla ilgili bloglara bakıyorum.

3 Beğeni

1.50 güncellemesi artık gelsin beklemekten bıktım

ne gelirse gelsin 2 gün sonra bıkacaksanız. Bu neyin heyecanı anlamıyorum. Beni hiçbir şeyleri ilgilendirmiyor artık.

1 Beğeni