ATS ‐ Kansas DLC (Ana Konu)

Bırakın Kansas’ı, World of Trucks sitesinde Nebraska ile Arkansas da var.

Benim olay aslında tam da dediğin gibi oldu 2016 da ATS yi ilk çıktığı zaman almıştım bir süre sonra sıktı seneler boyunca girmedim 60-70 saatim falan vardı. Birkaç ay önce ETS den de artık sıkılınca ATS nin bütün DLC lerini alıp öyle oynamaya başladım hiç DLC yokken keyif vermeyen oyun bütün harita DLC leri ile çok zevkli hale geldi 70 saatte bıraktığım oyunu 225 saate çıkardım. Bu hafta da West Balkans ı keşfetmek için ATS ye ara verdim.

2 Beğeni

20 kasımdan önce çıksa çok güzel olurdu ama çok çok zor gibi gözüküyor.

Bugün yayımlanan blogta, bu fotoğraftaki dorsenin çamurluğundaki logonun neye ait olduğunu bilen var mı? Oyunda bildiğim kadarıyla yok belki de gözümden kaçtı.
İnternette de baktığım dorse firmalardanda bulamadım
ATS

SCS’nin tahıl silobası bu. SCS’nin yarattığı G.R.H. INDUSTRIES çamurluğu takılmış.

2 Beğeni

Diğer şirketlerinde var mı böyle yoksa bu şirkete mi özel bu durum?

Kişisel dorse bu.
:smile:

Şimdi oyuna girip baktım o dorseyi hiç alıpta kullanmamışım. Demek ki ondan bana yeni geldi. :smiley:

2 Beğeni

Tabela ayrıntıları güzel olmuş.

Arkadaşlar yukarıdaki resim sanki pbr duruyor dikkat ettim zemin ıslak görünüyor kansas dlc atmosferi Harika görünüyor
sanki hacimsel bulut gibi görünüyor resimlere baktım

2 Beğeni

Arkadaşlar kansas dlc’de iki blog kalmış ilk oynayış videosu bu hafta gelir bir dahaki hafta çıkış tarihi açıklanır pek bir şey kalmamış sanki mikrositeye baktım

3 Beğeni

2 hafta sonra 23 Kasım olacak ve steam 20 Kasımda usd ye geçecek acaba kaç lira olacak?

Büyük ihtimalle 7 dolara çıkar

Başarımları da gizli olarak eklenmiş.

2 Beğeni
8 Beğeni

Haftaya çıkış tarihini verirler artık başka konu yok zaten arkadaşlar

dlc çok iyi görünüyor

1 Beğeni