ATS ‐ Kansas DLC (Ana Konu)

4 Beğeni

https://www.youtube.com/shorts/CW2V8QIm-ug

yavaş yavaş ats’den uzaklaştığım için durumum budur. uzun burunlu tır tayfasından özür diliyorum. west balkans tüm odağımı kaydırdı…

1 Beğeni

Kansas city

https://twitter.com/NoContextHumans/status/1704456587266400702?t=cJ-0Pof8sSc1zghOe3LHag&s=19

2 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

Kasım’ın 3. haftası çıkar gibi.

3 Beğeni

bu fotoğrafta resmi keskinleştirdim

Kansas dlc’siyle birlikte doğal güzelliklerde geliyor arkadaşlar

4 Beğeni

arkadaşlar muhtemel kansas monumet parkı bu kaya oluşumuna benzer olacak buna benzer resim buldum internette arkadaşlar

1 Beğeni

american truck simulator assetleri ilk ets 2’de yayınlandı hayırlı olsun arkadaşlar

1 Beğeni
2 Beğeni

eski bir ats lobisi üyesi olarak tekrardan amerika yollarında tır sürmenin beni cezbedeceği günleri bekliyorum. rocky dağları çok büyük nimetmiş cidden. balkanlar ve isviçre güncellemesi derken şimdi kansas’a dair hiçbir heyecanım yok. gelsin bakalım kasım sonunda gelir herhalde.

1 Beğeni

konyanın ovası gibi düşün. ama bütünsel bakmalı ATS oyuncusu olaya. yarın Nevada blogları başladığında buradaki hiçkimse Balkanları düşünmeyecek bile. çok fantastik reworkler gelecek önümüzdeki yıl. Coast to Coast ruhunda kimine great plane denilen Dacotalardan Texasa inen o uzun çayırlar kıymetli, kimine Rocky’ler kıymetli. ETS’den ayrılan en önemli özelliği de bu zaten. ATS ruhu bambaşkadır. ki düz yerlerde SCS çok başarılı iş çıkarır.

1 Beğeni

tabii ki öyle, farklı iklimleri tek rotada hissetmenin, oregon’un ormanlarından aşağıya doğru californiaya indikçe gelen sarı tonlarının keyfi paha biçilemiyor. zaten nevada arizona reworkleri geldiğinde hem araç hem de eyalet çeşitliliği daha zengin olacağından şimdikinden katbekat keyifli olacak. ancak mayıs ayında gelen yeni man, avusturya güncellemesi, balkanlar ve isviçre güncel olarak ets 2’ye ayrı bir content kattığından yaklaşık 3 aydır ats oynamak beni birazcık sıkıyor. yoksa washington dlc’sini 2 günde gezdiğim günleri unutmadım. her zaman bir kalbimin bir köşesinde tekrardan country müzik eşliğinde yeni yollar keşfetmenin keyfini alacağını bildiğim bir simülasyondur ats.

2 Beğeni

Çıkacak son 3 dlc’yi almayı düşünmüyorum, birbirinden bir fark yok gibi duruyor. nedense ats’ye karşı heyecanım söndü texastan sonra, sanırım bir kaç yıl böyle devam edecek, çıkacak bölgelerde heyecan uyandırıcı birşey göremiyorum. Montanayi alıp bir iş yapıp kapadım, ve oyuna Montana çıktığından beri girmiyorum. Ats bence bir kaç sene harita konusunda ETS den geri kalacak :smiley:

yalnız şöyle bir durum var.
ATS ile ETS’nin karşılaştırması doğru değil. ikisinin coğrafyası apayrı. elbette almayabilirsiniz.
ki bundan sonra missouri- wisconsin ve Arkansas’ın batısı hariç çoğunlukla düz ve çok büyük çiftlik endüstrisinin olduğu alanlar gelecek. ATS’nin kemik manzaratik kısmı yeni gelecek Nevada ve Kuzey Arizona ile nihayete erecek. benim bahsettiğim; Coast to Coast ruhu başka. uzun yol şoförlerini dinlediğimizde, Türkiyeden o bölgeye gidenleri özellikle, dediğimi yayınlarında hep anlatırlar. Yoksa tabiki İsviçre - Balkanlar ile Kansas’ı “görsellik ve doğa” olarak karşılaştırmak saçma olur. ikisi de ayrı ve bambaşka oyunlar.

1 Beğeni

Katılıyorum hocam, en merak ettiğim bölgeler Florida tarafları, ats kalitesi başka. Ama uzun bir süre sıkıcı yollar ve bölgeler göreceğiz demek istediğim buydu.

1 Beğeni

ATSyi eyaletten eyalete değilde 2-3 DLCden sonra oynamak daha keyifli geldi bana. En son bıraktığımda Utah vardı. Döndüğümde geri kalanları alıp keşfetmek büyük keyif verdi. Şimdi ki düşüncem Oklahoma-Kansas-Nebraska üçlüsü tamamlanınca Amerikaya geri dönmek.

1 Beğeni

Oyun dakota dlc’sinden sonra daha sıkıcı olucak düz alanda oynamak sıkıcı geliyor manzara ile oynamak muhteşem oluyor Bence Meksika dlc’si ile ile birlikte gelmeli düz alanlar bu düz manzaralı eyaletler sıkıcı olacak kişi dlc’yi aldığında bir ve iki gün oynar bırakır bence yeniden rework olayına utah eklenmeli Kaliforniya,nevada,Arizona,utah çünkü bu alanların yenilemeye ihtiyacı var utah dlc’si ile Arizona dlc’si ortak yeni kayaç oluşumuna ihtiyaç var manzara açısından kötü utah Güney’i
Özellikle grand canyon çok kötü,monument walley berbat insanı soğutuyor dlc yenilemeye özellikle bu alanlar ihtiyaç duyuyor arkadaşlar

bu da güzel. oyunu 6 yıl önce almış ve o günden bu yana hiç oynamamış olmak çok isterdim. tüm DLC’lere bir anda başlamak kimbilir inanılmaz bir keyiftir.

3 Beğeni