ATS&ETS2 BUG Paylaşım

Yok kardeşim tırı dün aldım beni kazıklamışlar. :joy:

1 Beğeni

Özde değil sözde açılan camlar. :joy:

1 Beğeni

bu sorun bildirildi zaten

Tamam :flower_playing_cards:

burası neresi biliyor musun

Maalesef not almamışım.

Scania ön gösterge paneli normalde de bu şekilde yuvarlak kısımları köşeli mi duruyor yoksa modelleme hatası mı?

düşük grafikte oynuyorsan öyle olabilir

Düşük değil ama çok yüksek de değil grafik ayarlarım. O zaman görüntü ayarlarıyla ilgili demek ki… tşk

Bunu da şimdi en en yüksek ayarlarda çektim, %400 ölçekleme ve antializing en yüksekte ama sonuç yine aynı. Hız göstergesi ile devir saati göstergesinin etrafındaki beyaz daire hala köşeli şekilde duruyor. Oval bir görünüş olmuyor.

Bu her zaman böyle idi modelin eskiliğinden kaynaklı düşük poly

3 Beğeni

Madridde bulunan cesta isimli firmanın mal yükleme alanındaki kaldırımları görünmeyen uçurum aman dikkat :grin:

Rapor edildi

1 Beğeni

İberia haritasında hemen hemen her bağlantı yolu çıkışlarında bu şerit hatasını görüyorum. Normalde de böyle mi yoksa oyunda bir bug mıdır anlamadım

Her yerde öyleyse mantıken gerçekte de öyledir.

Enteresan :thinking:

1 Beğeni

uçağın içine teslim ediyorsan geri geri yanaşacaktın, düzlemesine girersen çıkamazsın arkası yüksek bilerek bug değil

Bu siyahlaşma sorunu neden oluyor? Benle mi alakalı yoksa oyunla mı alakalı?
Bütün tırlarlarda oluyor.(moldlu & modsuz).

@ugurekc parçanın kullandığı gölge materyalinden dolayı oluyor. Herkeste ve gölgelendirme kullanan her parçada vardır.

1 Beğeni

Yakima girişinde bir bina uzaktan kıpkırmızı görünüyor fakat yanına yaklaşınca normale dönüyor. Sanırım bi bug var burada.