ATS&ETS2 BUG Paylaşım

Merhaba arkadaşlar. Forumda göz attım da böyle bir başlık göremedim. Ats ve ets2’nin hep güzelliklerini paylaşacak değiliz ya. Arada bir de karşılaştığımız ufak tefek bug’ları da burada paylaşalım istedim. Başlangıç benden :relaxed:

Montrose’de altın madeninden çıkışta toprak yolda tekerimin olmayabin çukura girmesi ve %5 hasar almam

Milyon Dolarlık Otobanda milyonda bir ihtimal :joy:

Bu da ets2’den gelsin. Sorumsuz şirket çalışanının arabasını park ettiğe yere bakar mısınız :grin:

8 Beğeni

Çok önceden çektiğim MP’den bir fotoğraf. Calais Duisburg genişletilmeden önce.

Bulduğunuz buglar scs forumda paylaşılmamışsa öncelikle orada paylaşıp bildirmeniz daha iyi olur. Yalnız önce bug report kurallarını bilmeniz gerekir.

2 Beğeni

Önemli olan modsuz ve TruckersMP olmadan hata yakalamak. Bunu da unutmamak lazım.

En önemlisi :+1:

Ben o dağa ve milyonluk yoldan geçtim böyle hatalar yok sisteminden kaynaklanıyor olabilir.

Benim ingilizcem yok bunu forumda paylaşabilir miyiz dün yolda giderken gözüme çarptı bu hata haritadaki okun az bir şey gerisinde

mod kullandığın için rapor edilmez ve sonuçlanmaz :smiley:

1 Beğeni

Ben yine de bir şey yazıp foruma gönderdim bunun modla ilgisi olduğunu sanmıyorum bende sadece promods var. :smiley:

maalesef kabul edilmez zaten forumda rapor ederken nasıl rapor edileceğini hakknda yazı var mod kullanılmayacak ve temız bir save olması gerekiyor zaten paylaştığın konuda game.log dosyasını ve oyun sürümünü yazmsan direkt reddediyorlar

Valla kendileri bilir ben onlar için paylaştım oyun daha kaliteli olsun diye. :slight_smile:

Yine hata çıktı karşıma promods yapmış olabilir mi emin değilim.

1 Beğeni

Twin Falls, İdaho Falls, Fort Collins ve Alamosa da tren raylarında hep bu hata var. Daha başka yerlerde henüz görmedim.
İngilizcesi olan birisi bunları paylaşsa keşke. :slight_smile:

2 Beğeni

pek birşey demenize gerek yok.
“wheel sink problem” (tekerlek batması sorunu) demeniz yeterli olur.
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=3&t=16653
buradaki kurallara uyarak gönderebilirsiniz.

2 Beğeni

ben gönderirirm sıkınıt yok

1 Beğeni

Teşekkür ederim.

bug bulursan konumuyla bırlıkte at kolay olur bulması

Tamam 1231

AI aracı tam kavşağın ortasında dorse tekeri olmayan bir çukura saplandığı için sola dönemedik, mecbur düz devam edeceğiz :grin:

1 Beğeni

Biraz az kullan deforma etmişsin makinayı :joy:

1 Beğeni