ARMA 3 [Ana Konu]

ARMA 3 için geçtiğimiz günlerde kategori açılmıştı ama mod paylaşımı,tartışma,haberler için ana konu yoktu. Onuda buraya açıyoruz .

Çok beklenen Marksmen DLC’si Yayınlandı! (2015)

Tanoa Haritası ve yeni arazi… (2015/Haz.)

Ve çıktı…

Yeni güncelleme ile 0 oyun diyebiliriz…(2016)

En sonundaa bunuda yaptı ve helikopter uçurdu :smile:

Sivil Toplum Örgütü rolünde oynamak nasıl bir duygu olacak? Bu DLC ile anlıyoruz .

4 sene olmuş sonunda yani geçtiğimiz hafta oyuna resmi olarak türkçe dil desteği anca geldi .

Burada oyun ile ilgili tartışmalarda fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yeni içerikler ile ilgili haberleri buradan bulabilirsiniz . Oyun içinde yakaladığınız güzel anları bizlerle paylaşabilirsiniz.

2 Beğeni

Arma 3 Tac-Ops DLC Görev Paketi 30 Kasımda çıkıyor. Bu dlc paketinde neler gelecek derseniz aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Tac-Ops Dlc Görev Paketi

1 Beğeni

bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz

1 Beğeni

ARMA 3 aldım, şimdilik pişmanım RPG için

ne zaman giriyoruz?

bu gece olabilir

oyunu anlamadım daha doğrusu. greyfurttan para kazanırım diye hallendim gittim adam vardı. kamyonete bindirdi yeşil alandan çıkartıp vurdu :smiley:

onlar boş işler tarih öncesi olaylar :smiley: arkadaşların gircek mi?

bilmiyorum gruba yazmadım :smiley: girek de bana öğret biraz

Çıktığı gün girip oynamıştım

Aslında canlı yayında bu hikayeleri yapsak hoş olur gibi de kasar masar diye korkuyorum

Ultra grafik ayarlarında timelapse video hazırlanmış. Arma 3 harika görünüyor. Son güncellemeler çok etkili oldu bu son 1 yıl demek.

Yeni bir dlc duyruldu diyebiliriz.
Arma 3 facebook sayfasının kapak fotoğrafını değiştirdi.

roleplay oynayanlar için bişe değiştirmez ama coop sandbox oynayanlar için değişe bilir :slight_smile:

https://www.simulasyonturk.com/arma-3un-tank-dlcsi-11-nisanda-cikacak/

Son DLC olacak diğer bütün dlcler var dedim ki her çıktığında video çekerim vs. olmadı bundan sonra olur mu bilemiyorum ama gelen görevler çok iyi oluyor yemişim multiplayer sunucularını :smiley:

türkiyede zaten herkez sunucu sahibi oluyor 10 gün sonra kapanıyor rolplay yapan yok eline silah alan çatışıyor en iyisi senaryo modunu oynamak :slight_smile: senaryo modunu bitiren varsada steam atölyesinden yeni senaryolar indirsin :slight_smile:

https://www.facebook.com/arma3official/videos/1700448266668563/
00’da yeni senaryolar

Çıkış tarihi : 11 Nisan

Arma III için Tank DLC’si çarşamba günü çıkacak.

2018 yol haritasının son içerikleri açıklandı o zaman dinleyelim

14-18 Şubat tarihleri arasında steam üzerinden ücretsiz bir sekilde indirip oynayabilirsiniz.

O kadar GB li bi oyunu indiremeden süresi bitiyor zaten :joy: demo oynayacaklara Allah sabır versin.

1 Beğeni

Bugün birkaç saat ARMA 3’te helikopter ve uçaklarla görevler yaptım. Steam Atölye’den indirdiğim senaryo modları tam benlikmiş :smiley: Rastgele görevler veriyor onları yapıyorum. Thrustmaster T16000M işin üstesinden geldiği için oynuyorum. Gaz kolu olsa neler olur düşünemiyorum :smiley: Keşke çok daha erken alsaymışım sevdiğim şeyden uzak kaldım yok yere…