American Truck Simulator - Trafik & Yol Durumu (Rastgele Olaylar)

Burası ATS’nin 1.29 güncellemesi ortaya çıkan rastgele trafik olaylarına ayrılmıştır. Tıpkı gerçekte olduğu gibi oyunda da oynarken karşılacağımız trafik kazaları, olaylar, çevirmeler vb. yol çalışmaları gibi şeyleri burada konum + fotoğraf atarak paylaşabiliriz.

Örnek
64. otoyolda Cessna uçak kazası var.

Kazalar sabit veya değişken olabilir. Bazıları gerçek olaylara dayanabilir. Yine de amaç oynarken eğlenmek olduğundan burada paylaşabiliriz. :smiley:

63 farklı trafik olayı olduğundan epey keyif verecek.

4 Beğeni

Bunu nasıl başardılar anlamadım :smiley: Oyun saatiyle 15 dk. trafik durdu. Bende ne olacak diye beklerken araba kurtuldu bu sefer arkada ki tıra vurmaya başladı :smiley:

2 Beğeni

bu 63 farklı trafik olayı 1.29 open beta da var mı? ben henüz rastlayamadım da o yüzden

Var tabi :slightly_smiling_face: Daha çok gezmen lazım galiba

1 Beğeni

o zaman dediğiniz gibi yapayım. bu olaylar eski yeni yol fark etmeden çıkar herhalde

Aynen rastgele

1 Beğeni

Sağol Ahmet kardeşim. Bakalım yollarda görürsem fotoğraf alırım.

1 Beğeni

Şuan rastgele olarak yok diyebiliyorum eski kaza yerlerindeki araçlar falan güncellenmiş sadece ama rastgele olma olayı mexico dlcsine saklanıyor demişti sayın simuş

1 Beğeni

Bu konu özellik geldiği için artık kullanılabilir.

1 Beğeni

Los Angeles girişte polis çevirmesi var. Dikkat! Ehrenberg Phoenix ayrımında durdurmuş

3 Beğeni

Bakersfiled yolu Oxnard ayrımında çevirme!

2 Beğeni

Süüüper :smiley:

Multiplayercılara yazık :smiley:

3 Beğeni

3 Beğeni

olacak iş mi ya!!! yolun ortası

3 Beğeni

Aklıma geldi, bizdeki iş makinası izleme olayı bulaşırsa görevi bitiremez :smiley:

4 Beğeni

6 Beğeni

abi bazı yerlerde foto alacagım zaman grafıklerı yulseltıyorum cevırme kayboluyor veya bir kaç eksik şeyler oluyor onceden boyle bır sey yoktu bılgın varmı abi

1 Beğeni

Fotoğraf çekileceği zaman ayarlar yükselirse al araçlar kayboluyor , eskidende vardı .

1 Beğeni

ama olmaması lazım nıye oylekı

1 Beğeni