American Truck Simulator - Trafik & Yol Durumu (Rastgele Olaylar)

Burası ATS’nin 1.29 güncellemesi ortaya çıkan rastgele trafik olaylarına ayrılmıştır. Tıpkı gerçekte olduğu gibi oyunda da oynarken karşılacağımız trafik kazaları, olaylar, çevirmeler vb. yol çalışmaları gibi şeyleri burada konum + fotoğraf atarak paylaşabiliriz.

Örnek
64. otoyolda Cessna uçak kazası var.

Kazalar sabit veya değişken olabilir. Bazıları gerçek olaylara dayanabilir. Yine de amaç oynarken eğlenmek olduğundan burada paylaşabiliriz. :smiley:

63 farklı trafik olayı olduğundan epey keyif verecek.

Bunu nasıl başardılar anlamadım :smiley: Oyun saatiyle 15 dk. trafik durdu. Bende ne olacak diye beklerken araba kurtuldu bu sefer arkada ki tıra vurmaya başladı :smiley:

bu 63 farklı trafik olayı 1.29 open beta da var mı? ben henüz rastlayamadım da o yüzden

Var tabi :slightly_smiling_face: Daha çok gezmen lazım galiba

o zaman dediğiniz gibi yapayım. bu olaylar eski yeni yol fark etmeden çıkar herhalde

Aynen rastgele

Sağol Ahmet kardeşim. Bakalım yollarda görürsem fotoğraf alırım.

Şuan rastgele olarak yok diyebiliyorum eski kaza yerlerindeki araçlar falan güncellenmiş sadece ama rastgele olma olayı mexico dlcsine saklanıyor demişti sayın simuş

Bu konu özellik geldiği için artık kullanılabilir.

Los Angeles girişte polis çevirmesi var. Dikkat! Ehrenberg Phoenix ayrımında durdurmuş

Bakersfiled yolu Oxnard ayrımında çevirme!

Süüüper :smiley:

Multiplayercılara yazık :smiley:

olacak iş mi ya!!! yolun ortası

Aklıma geldi, bizdeki iş makinası izleme olayı bulaşırsa görevi bitiremez :smiley:

abi bazı yerlerde foto alacagım zaman grafıklerı yulseltıyorum cevırme kayboluyor veya bir kaç eksik şeyler oluyor onceden boyle bır sey yoktu bılgın varmı abi

Fotoğraf çekileceği zaman ayarlar yükselirse al araçlar kayboluyor , eskidende vardı .

ama olmaması lazım nıye oylekı