American Truck Simulator - Trafik & Yol Durumu (Rastgele Olaylar)

1 Beğeni

Farklı işte :slightly_smiling_face:

Hadi hayırlı olsun :smile: NW çıksın ATS ye geçiş yapıyorum

American Truck Simulator’ın Rastgele Trafik Olayları Etkinleştirildi!

1 Beğeni

Bende uzun bir yol çalışmasına denk geldim…

3 Beğeni
  1. Otoyol’da Flagstaff yakınlarında bir tır dorsesini devirmiş:

2 Beğeni

Yola uzunlamasina yayilan olaylarda kavisli alanlarda da gerceklesiyormu yoksa sadece duzluklerde mi. Haritadaki park etmis araclarin rastgele cikmasini saglayan hookup ayrica haritadaki yayalarin,oturan, yuruyen adamlarin bazi hareketli modellerin de rastgele cikmasi bastan beri kullanilan bir sey bunu yola uyarlamislar fakat virajlarda viraja yada egime gore sekil degistiriyorsa baska bir teknik kullanmislardir. Yine de scs sasirtmaya devam ediyor. Bu mevzu ets ye ne zaman gelir acaba.

1 Beğeni

1.29’da gelebilir ETS2’ye. Çünkü iki oyunum güncelleştirmelerini birlrştirdiler. Şimdi her iki oyunda da aynı şeyler olacak denildiğini hatırlıyorum. Ama ne olur bilemem. Benimki tahmin.

ets nın verı tabanını hergun guncelleıyorlar

aynn herkeste aynı yerde degıl farkl farklı yerlerde farklı olaylar var 2 gundur gezıyorum daha gormedıgım bır suru olay var

ETS 2 ve ATS birleştirilse daha iyi olmaz mı, bambaşka bir oyun olacak. Kıtalar falan birleştirilse. Bu benim düşüncem :slight_smile:

öyle muhabbetler donuyor ya kesın bır acıklama yok scs den

1 Beğeni

Ets ve ats birlestirilebilir fakat ön yukleme suresi artar.

Birlestirilse oynayista fps dususu vs. bir degisiklik olmaz cunku oyun motoru haritayi biz oynarken sektor sektor yukleyerek bize sunuyor.

Gerek var mi derseniz bence yok. Avrupadan amerikaya yukler konteynirla gemiyle gidiyor, varsayalim ki kisisel dorseler gelir konteyniri yada dorseyi avrupadan yukler linana gotururuz, amerikadan da amerikan tarzi tirimizla limandan aliriz.iki haritayi birlestirmek cok buyuk bir mesele degil. Hatta 5-6 buyuk harita modlarini birlestiren modlar var ornegin.

Yine de cok gerek yok gibi, scs son zamanlarda guzel yenilikler deniyor, mevcut kisimlara ayrinti eklese, bunlarla ugrassa daha mantikli.

1 Beğeni

Oyun birleştiğinde yine girerken profil seçimi bir ekran olabilir. Ha modlar eklenecek vs. ama bunları da onlar düşünsün. Milletin anladığı şey ben buradan çıkıcam avrupayı geçicem oradan hop amerika… sonra biz simülasyoncuyuz anlıyorum :smiley: dsfsdf atıyorum marsilya limanına konteyner götürür isteğe bağlı olarak yanaştığı limanda amerikada günler sonra zaman anlatıp oradan kenworth ile o yükü alırız. Gerçekçi ve kaliteli olmayan hiçbir özellik eklenmiyor yine kurallara gerçeklere bağlı kalacaklar.
her neyse de oyun birleştirilmesi 2020 denilmişti 2014 sonunda şimdi planlar değişik dillendirilmiyor da millet tedirgin ats konusunda eski bilgiler kafadan uçtu new mexicodan sonra bir açıklama şart yeni eyalet yine tek çıkarsa sıkıcı olur

1 Beğeni

Yani Hasan abi 40’ın üstünde eyalet kaldı ATS’de. SCS ofisi büyüttü. ATS haritasında bunun etkisini görmek istiyoruz. Tek tek çıkartmasınlar artık. Tek tek çıkartacaklarsa hızlı çıkartsınlar. Her sene 1 eyalet çıkıyor. Bak SCS bunun farkına varmalı. Hem ATS’nin haritası çok küçük hem de az tır sayısı mevcut. Çalışmaları hızlandırması lazım. ETS 2’yi de kenara çeksin bence ATS’ye yoğunlaşsın. Ha bunu dedim ama ETS 2’yi de boşlamasın. Kısacası oyun dünyasında hemen hemen büyük firmaların hepsi her yıl yeni oyun yapıyor SCS sadece küçücük bir harita eki, 1 tanecik tır veya dorse paketi çıkartıyor. Hızlanmaları lazııııımmmmm…

2024 e kim ole kim kala ben su an nm yi bekliyorum

1 Beğeni

##Yanlışlık giderilmiştir.##

Bu tarz olayları harita editöründen Scene Preview (U tuşu) dedikten sonra istediğiniz yolu seçip yerleştirebilirsiniz.
Resimli anlatım:

1=> Üst kısımdan Scene Preview’e tıklıyoruz.
Screenshot_36

2=> Yolumuzu da seçtikten sonra Cutsene sekmelerinden -ortadaki Data sekmesi tek şeritli yollar için, onun altındaki ise çift-üçlü-dörtlü vs. yollar için-seçerek kazanızı oluşturabilirsiniz. Resimde bir adet örneğini görüyorsunuz.

3=> Ve sonuç !

1 Beğeni

Konsoldan “edit usa” mı yazılıyor Ana haritayı açmak için . . ?

1 Beğeni

Aynen, “edit usa” yazıyorsun fakat i yazmak için ı ya tıklıyorsun. Ana harita açılınca farenin topuyla uzaklaş tabi bundan önce a tuşuna basıp ana harita arkaplanına getir. Sonra sola doğru hareket edip ana haritayı bul.

Bu kadar olay seni tam americanın ortasında başlattığından oluyor.

2 Beğeni

Tamam saol ETS2 için bir ara uğraşmıştım yarım yamalak … Bunada bir ara el atacağım . :smile:

2 Beğeni