American Truck Simulator | Tavsiye Edilen Modlar

ATS de direksiyonu mouse ile kullananlar için Harici Kamera Direksiyon Göstergesini kaldıran güzel ve gerçekçi bir mod

Selçuk ağabeyin modlarını yazan olmuş.

Onları moddan sayan çarpılır benden söylemesi :roll_eyes:

daha ETS ye uyarlama piyasada yok, Natura Lux ATS’ye uyarlanmış.
en iyi 2 grafik modundan biri bu.
diğeri de JBX

1 Beğeni

freightliner_flc_v1.0.rar - 24.3 MB
XBS’nin son modu… Freightliner FLC12064T

SCS Forumunda, bu tır için yaptığı bir boyamada kullandığı işaret nazi armasına benzetildi. Rahatsız olan kullanıcılar kaldırmasını istedi. fakat o kaldırmayı reddetti. Bu yüzden moderatörler tarafından bütün topic kaldırıldı… Bu olaydan sonra insanlar, XBS’nin mod dünyasını bıraktığını söylediler…

Bütün modları kaliteliydi. Yaptığı low-poly modlar, kimsenin PC’sini zorlamıyordu. Hem kaliteli, hemde düşük boyutlu modlar yapıyordu… Gitmesine cidden üzüldüm, çok büyük projeleri vardı…

Yaptığı şaheserler:

VOLVO F88
DAF F241
DAF 95 ATI
MAN TGX 2010
SISU M-Series
Autocar AT/DC

7 Beğeni

hangi boya yav? ne ara oldu bu olaylar yazık olmuş

ha kasıtlı yapıldıysa engellenmesi gerek kimse de mod yapacak diye milyonlarca insanın ölümüne neden olan partinin logosunu kullanmamalı
yılanın başı küçükken ezilmeli
nazı ne alaka? adam alman mıydı?

Tüh adam gerçekten hayır işi gibi herkese uygun mod yapıyordu hatta başka freightliner modları da yapacaktı. Bıraktığına üzüldüm, özellikle ATS deki mod piyasasına yeni girmişti güzel işler çıkarabilirdi.

1 Beğeni

image
boyamada resimdeki 88 işareti vardı. bariz bir neo-nazi sembolü-numarası zaten. xbs’de bildiğim kadarıyla alman. yine de gitmesine üzüldüm.

1 Beğeni

Aynen 88’in manası ‘heil hitler’di yanılmıyorsam. H alfabede 8. harf olduğu için HH anlamına geliyor. Hala neden böyle bir şey yaptığını anlamış değilim, kasıtlımı yaptı yoksa konuyla hiç ilgisi olmayan bir şeymiydi bunu asla bilemiyeceğiz…

1 Beğeni

eleman 88li de olabilir ama hassas bir konu kasten yaptığı ortada gibi

4 Beğeni

Modu görmedim, belki peşin hüküm gibi olacak ama bende tesadüf olmadığını düşünüyorum. Birincisi bu adam icraatlarından belliki zeki biri o imzayı da en görünmeyecek şekilde atmak zeki birinin aklına gelecek bir iş, ikincisi bu farkedilip üzerine gelindiğinde gülüp geçmek veya karşısında kini paranoyaklıkla suçlamak varken tası tarağı toplayıp ilerlemeside (yine buradaki yazılanlardan yapıyorum yorumu ATS yi takip etmiyorum çünkü) açıklayacak bişeyinin olmadığını gösteriyor. Artık günahı boynuna.

6 Beğeni

Volvo VNL 2018 için çok güzel bir ses modu…
1.38 sürümüyle uyumlu…

4 Beğeni

https://reformaats.dudaone.com/downloads

Viva Mexico ve sierra Nevada dshil tüm haritalar güncellendi.
linkten indirebilirsiniz.

3 Beğeni

Rob Viguurs tarafından en sevdiğim tarzda bir çalışma başlatılmış. ATS ilk çıktığında Alaska haritası vardı sonra adam kayboldu gitti. Bu proje gerekliydi. Aslında ATS için bir bakıma utanç kaynağıydı diyebiliriz.
ProMods Kanada projesi yayınlandıktan sonra aşağıdaki Viva Mexico ile birlikte umarım bu projeler de değer görmeye başlar.
Işıklandırma sisteminin değişecek olması böyle ortamlara çok yarayacak.
Alaska Ice Road Map
Australian Outback Map
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=194&t=288317

Kendi Discord kanalı üzerinden paylaşıyormuş.

4 Beğeni

adamlar DC mi takar :)))

4 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=194&t=280929

taze çıktı

Wyoming yenilendi
voice Great amerika haritasının son sürümünü 1.38 için yayınladı

Edit:
hiç oynamayanlar için Yankton-Valentine-Chadron-Scottsbluff güzergahı efsanedir bu haritada.
reworke edilmiş, çok daha güzel olmuş, Oregon havası birebir…

4 Beğeni

Dynamic Suspension V1 (1.38.x)

Western Star ile de entegreli koltuk süspansiyonu çok iyi hissettiğiniz mükemmel fizik modu, güncellendi

3 Beğeni

Selamlar, WS 49x’in sesleri malum kafa açtığından bende detroit motorları için kriechbaum tarafından ETS için uyarlanan OM471 Motor sesini 49X için düzenledim.

Ayrıca modun içerisinden “Daimler Drivetrain Revision” paketi yer almaktadır.

Pakete buradan erişebilirsiniz.

*Resimdeki motorları seçerseniz aktif olacaktır.

7 Beğeni

Verdiğin link aktifleşmemiş yönlendirme yapmıyor hiçbir yere.

1 Beğeni

@ugurekc bilgilendirme için teşekkürler :pray:

Linki yeniledim…

Önemli değil :+1: