American Truck Simulator | Tavsiye Edilen Modlar

Addon olacak sanırım sihirbazdan seçtiğin Dorseleri çalıştırmaya yarıyordu, yanlışım olabilir

Mod sayfasindaki Açıklamada yazdığı gibi

Temel olarak, bu mod şirketlerde Dorseleri olmasına yarıyor. :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

SISL’ın ATS için yapmış olduğu trailer Pack 1.31’e uyarlanmıştır.

SiSL’ın Trailer Pack USA, 1.31 için hazır.
1.31’deyseniz, otomatik olarak yüklenecektir.

• Tüm dorseler 1.31 ’ e uygun hale getirildi ve kablolar eklendi.
  • Çift & üçlü spawn oranları düzenlendi.

ATS için GTM Kenworth W900B

SISL VE Ekibi ATS için GTM Peterbilt 567 modunu yayınladı.

Ya Selçuk abi ve ekibinin yaptığı GTM araçlarını SCS neden oyuna getirmiyor? Her iki marka var ama ikisinde de sadece iki model var.

Güncel sürümde çalışan 2018-19 Freightliner Cascadia modu kullanan var mı?

[REL] Viva Mexico Map 2.5.2 (Nayarit) for ATS 1.35.x Update: June 18 '2019 - SCS Software Özellikle bu mod American Truck Simulator için oynadığım muazzam modlardan tavsiye ederim. Harita modu Viva Mexico

3 Beğeni

Habdorn HN Immersive Symbols Extreme moduyla geri döndü. Hepinizin malumu yeşil simgeleri, girilmeyen bölgeleri belirten XXXX’leri kaldırıyor. Ayrıca dorse alıp bırakma alanlarına koni yerleştiriyor.

2 Beğeni

ATS – Google Türkçe Sesli Navigasyon Modu

buyrun arkadaşlar indirebilirsiniz.

efsane olacak mod yayınlandı bugün itibariyle ama adamlar Paypal üzerinden 8 USD (45 TL) gibi bir bağış talep ediyorlar. Hadi parasını geçtim, Paypal üzerinden olmuyor malum. Ücretsiz olarak da 2020 sonunda halka açılacak şeklinde cevap alıyoruz :)))
Velhasıl, modu alabilen olursa keyfini sürebilir.

1 Beğeni

Malum Paypal üzerinden ödeme yapılamıyor ve hesap açılamıyor.
Ancak Google da yaptığım araştırmalar ile Hollanda’dan Adres alarak ve mobilonay.net aracılığyla telefon doğrulaması ile Paypalda hesap açtım ve transferwise ile İBAN oluşturup o hesabı Paypal’a tanıtarak ödemeyi yaptım. çok zor oldu diyebilirim.

buradaki adresten faydalanmak isteyenler olabilir. Harita Key dosyasıyla birlikte geliyor. Ödeme onaylandığı anda ekran görüntüleri ile birlikte almak isteyenler için resim resim anlatarak yardımcı olmaya çalışırım, Paypal kur indirimiyle birlikte 38 TL’ye mal oldu diyebilirim.

2 Beğeni

faydalı bir bilgi teşekkürler.

1 Beğeni

Evet sonunda gönderdiler. Haritayı deneyip deneyimlerimi, ve nasıl indirileceğini detaylı olarak görsel şekilde paylaşırım arkadaşlar. Çok zor oldu ama inat :slight_smile:

Fazla efsane. Winnemucca - Reno arasından bir görüntü. Oyunda en berbat yerlerden. ama çok fena iş yapmışlar. Yol dokumaları tamamen yenilenmiş. Utah ile uyumsuz yazmışlardı beta olarak ama uyumlu sürümünü yollamışlar. Ben yine de evvela Utah’ı devre dışı bırakarak açtım. Sonra denedim sıkıntı yok. Yarın umarım vakit bulursam detaylı anlatmaya çalışırım sevgili arkadaşlar.

5 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=279162

ATS için Damian’ın hazırladığı Project Next-Gen Grafik Modu çıktı.

4 Beğeni

Amerika’da Scania veya Volvo çekicilerini kullanmak isteyenler için tavsiyemdir.
Önceden Steam Workshop’da vardı ama kaldırmış kendi sitesinden indirebilirsiniz.
İyi oyunlar.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1936659265

Lonestar için güçlü reworke çalışması… motor gücünü daha net hissediyorsunuz…

https://www.instagram.com/p/CADQbvaiZ76/?igshid=1byerlmba18ip
Mack R’ın cam açma animasyonu mükemmel olmuş…
Mack R 1.37

5 Beğeni

Mack’la da uyumlu efsane koltuk süspansiyonu dahil sağlayan fizik modu.

1 Beğeni

ATS için, geçen yayımlanan (bence en iyisi idi) JBX’ten sonra,
bugün frkn modding’in yaptığı sürüm 5.0 olarak güncellendi.
bu da çok güzeldir.

3 Beğeni