American Truck Simulator | Tavsiye Edilen Modlar

American Truck Simulator’de kullandığınız modları, tavsiye ettiklerinizi listeleyebilirsiniz. Böylelikle ATS’nin de canlılık kazanması sağlanabilir.

Benim kullandığım modlar;
. SiSL’s Mega Pack; Steam Workshop::SiSL's Mega Pack
. SiSL’s Mega Pack Addon: SCS Trucks; Steam Workshop::SiSL's Mega Pack Addon: SCS Trucks [Discontinued]
. Hemil’s Route Advisor (SiSL Edit); Steam Workshop::SiSL's Route Adviser
. SiSL’s FlatUI; Steam Workshop::SiSL's FlatUI
. Realistic Graphics Mod v1.8.1; Steam Community :: Error
. Frkn64’s Realistic Physics Mod v1 for ATS; Steam Community :: Error
. Darker Graphics Addon for Realistic Graphics Mod™; Steam Community :: Error
. Volvo VNL 780 Truck Shop v3.0 [ATS] 1.6.x;Steam Workshop::Volvo VNL 780 Truck Shop v4.0 [ATS] 1.31.x
. Real Company Logo; Steam Community :: Error

8 Beğeni

-VOLVO VNL 670: Steam Workshop::Volvo VNL670 (Aradeth)

1 Beğeni

Viva Mexico haritası güncellenmiş. Durango bölgesi eklenmiş. Çarşamba akşamı canlı yayını olacak.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=194&t=232696

Ayrıca blog konusunu da ayarlayacağım. Zaten yeni bir proje de modlara yönelik olacak.

5 Beğeni

American Truck Simulator - Meksika Harita Modu (Viva Mexico)

ATS oyuncularına bu Meksika harita modunu şiddetle tavsiye ediyoruz.

4 Beğeni

Her logoyu orijinaliyle değiştiren bir mod
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=646476123

4 Beğeni

Arkadaşlar ATS için kabin içi aydınlatma modu bilen var mı acaba ?

Volvo Vnl haric diğer tırlarda muhteşem fizik sağlıyor: Steam Workshop::ATS - Realistic Physics Mod [For US Trucks]

2 Beğeni

Sürekli kullandıklarım (etkin modlardaki sıralamasına göre): Google Maps Navigation Nigh Version - Background Map - Coyote’s Air Brake Sounds - Coyote’s Parking Brake Sounds - Real Engines and Sounds (sadece retarder sesi aktif) - Sound Fixes Pack - ATS (sadece madeni para sesi aktif) - ATS Real Logo Projects - Real Companies & Trailers Pack - Real American Gas Station - SİSL’s Mega Pack - SİSL’s FlatUI

Zaman zaman aktif ettiklerim: Ai Traffic Pack - Classic Cars Ai Traffic Pack - Truck Traffic Pack - Painted Truck and Trailers Traffic Pack - Bus Traffic Pack - Hemil’s Route Advisor (SİSL Edit) - State Highway Patrol - SCS ATS Original Company Truckskins - Klaas’ Real Gas Prices

:white_small_square:SiSL’s Mega Pack Addon: SCS Trucks: Steam Workshop::SiSL's Mega Pack Addon: SCS Trucks [Discontinued]
:white_small_square:SiSL’s FlatUI: Steam Workshop::SiSL's FlatUI
:white_small_square:SiSL’s Mega Pack: Steam Workshop::SiSL's Mega Pack
:white_small_square:Hemil’s Route Advisor (SiSL Edit): Steam Workshop::SiSL's Route Adviser

:white_small_square:Sound Fixes Pack v17.83 - ATS: Steam Workshop::Sound Fixes Pack v22.81 - ATS

:white_small_square:Realistic Roads v1.7: Steam Workshop::Realistic Roads v3.2

:white_small_square:HD Mudflaps Mod: Steam Community :: Error

:white_small_square:Real Company Logo:Steam Community :: Error

:white_small_square:Gerçekçi Fizik Modu v1 - Frkn64: Steam Community :: Error

:white_small_square:Real Tires Mod: Steam Workshop::Real Tires Mod

:white_small_square:US Speed Limit Sign for Route Advisor & GPS: Steam Workshop::US Speed Limit Sign for Route Advisor & GPS

:white_small_square:[Trayscapes Modding] 1973 Fruehauf Dump Trailer: Steam Community :: Error

:white_small_square:Alcoa Wheels v1.1: Steam Workshop::Alcoa Wheels v1.3

:white_small_square:Satellite Image Map for ATS: Steam Workshop::Satellite Image Map for ATS

:white_small_square:Kenworth W900 Accessories Pack: Steam Workshop::[Abandoned] Kenworth W900 Accessories Pack

Arkadaşlar, ATS’nin en son sürümüne uyumlu kaliteli bir kar modu var mı bildiğiniz?

O soru bende sordum, ufak bi’ bakındım, bi’ tane indirip denedim hatta ama crash verdi. Yani şuan için yok sanırım.

Şu an zannımca kar modlarının en iyisi ve sorunsuz çalışanı, Grimes’in yaptığı Frosty Winter Weather Mod v2.2

1.30 da çalışır mı ama o var.

Valla geçen gün uzun bir sefer yaptım (1.300 mil civarı) sorunsuz çalıştı. Oyun sürümü de daha 1.29.x zaten.

1 Beğeni

Beyler birşey sormak istiyorum ATS de iki profil açsam birini multiplayer için modsuz diğerinide modlu Singleplayer olarak oynasam herhangi bi çakışma meydana gelmez dimi?

Hayır sanmıyorum öyle bir şey olacağını.

1 Beğeni

Hayır sorun olmaz.

1 Beğeni

Eyvallah. Kurdum şuan çalııyor :slight_smile:

1 Beğeni

Biraz geç keşfettiğim şu dorse paketleri bayağı hoşuma gitti :+1:

Real Company Box Trailers - Real Company Utility 2000R’s - Real Company Tanker Trailers

1 Beğeni

İkisi arasındaki farkı kısaca söyleyebilecek var mı?