American Truck Simulator - International LoneStar [Ana Konu]

SCS Software CEO’su Pavel Sebor, International markasının sahibi Navistar şirketinin önünde bir Tweet attı. Anlaşması sağlanan marka böylece ortaya çıkmış oldu.

American Truck Simulator çıkmadan önce International Lonestar aracını zaten oyun içinde görmüştük. Lisanslama konusuna açıklık getirilmiş pek çok marka aracının modelinin hazır olduğunu belirtmişlerdi. Aradan geçen 2 yılda çok şey yaşandı. Ama hala iki markanın dışına çıkılamadı.

An itibariyle…

Şimdi hangi model gelecek?

Daha önce Maya’da render görüntüsü paylaşılan International Lonestar

günceliğini koruyor

Kokpiti

Tüm modeller
LT, RH serileri de güzel… ama Lonestar’ın her türlü versiyonu var.

Hoş bir model
LT - Utah’ta…

9900i modeli ise klasik olarak beklenebilir.

Şimdi paylaşılan görselde ise Navistar bayrağını görüyoruz.

18-24 aylık hedeflerinde 7 Amerikan çekicisi markasının modellerini getirmek istiyorlar. Paralel olarak aynı anda 3 veya 4 araç üzerinde çalışabileceklerini belirtmişlerdi.
Haritanın genişlemesi ile birlikte bu araçlar da gelirse American Truck Simulator efsaneleşir…

Son bilgilerde artık bu yıl(2019) geleceğini biliyoruz.

7 Beğeni

Lonestar en beğendiğim amerikan tır modelidir. Geldiği an 300 saat gömerim :joy:

Kabin bana yeni Scania’nın kabinin anımsattı, yani benzettim.

1 Beğeni

Peterbilt 579 direksiyonuda DAF :joy:

Hmm…

Derken böyle işte, her zamanki şeyler…

5 Beğeni

Heyecanlandım he. Hem çeşit iyidir hem King of the Road’da gıpta ile bakardım, Navistar Eagle diye geçerdi. Bunu bir de Mack Vision’u görmek isterdim. Aslında hep diyorum şu oyuna eski kasa kamyonları da alternatif olarak getirseler, bir Kenworth T2000 falan sürsek… :slight_smile: Neyse heyecanla bekliyorum.

1 Beğeni

Bu enterin 2 senesi var SCS kapılmış bir lisans sevdasına :smiley:

Yayında paylaşıldı

4 Beğeni

3 Beğeni
10 Beğeni

Yav yeter artık burunlu tırlar kardeşim K100 görelim K200 görelim ya haulinde bile iki tane burunsuz düz kabin çekici vardı…

LoneStar garajdan çıkıyor…

15 Beğeni

Hey maşallah heybete bak :smiley:

2 Beğeni

oh be. Pavel’in ilk duyurduğundan beri hep lonestar gelsin nolur diyordum ve sonunda geliyor

2 Beğeni

Bu tırın gelmesi ile artık ATS’nin hareketlenme zamanı geldi

1 Beğeni

Ülkemizde scs community;
etsye bir çöp kovası eklenince > :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:
atsye yeni bir çekici veya dlc gelince > :zipper_mouth_face::mask::no_mouth::neutral_face:

14 Beğeni

International Trucks galerileri:

• Provo(Utah)
  • Santa Cruz(Kaliforniya)
  • Flagstaff(Arizona)
  • Salem(Oregon)
  • Bellingham(Washington)
  • Alamagordo(New Mexico)
5 Beğeni

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan… :smiley::laughing:

13 Beğeni

Nedense pek çekici gelmiyor bana. Mack bekliyordum ben neyse moduyla devam edeceğiz artık. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

:no_mouth:

Ek%20A%C3%A7%C4%B1klama%202019-11-25%20233201

2 Beğeni