American Truck Simulator [Ana Konu]

Steampunk Boya Paketi yazıyor?

Nerede yazıyor hocam?

1 Beğeni

Linkini verdiğin yerde.

Hayırlısı o zaman. Bekleyip göreceğiz bakalım.

1 Beğeni

Steam’de indirim başlayabilir. 3. yıldönümüne özel olmalı ve olacaktır. Haberiniz olsun yayında çekiliş yapabilme ihtimalim var.

3 Beğeni

2 posts were merged into an existing topic: American Truck Simulator - International Bekleme Konusu

Özet burada imiş.

2 Beğeni

SCS istediği kadar anlatsın, geliştirsin bu aptalc algıyı kırmak çok zor. Ulan bu ATS size ne etti? Kafa niye hiç basmıyor? Beğenip beğenmemek mesele değil çünkü burada öküzlük var. Moronlaşmış beyinler var. Algı çok farklı ve bunu multiplayer daha da kötü hale getiriyor. ETS2ATS hakkında hiçbir şey konuşmak istemiyorum.

4 Beğeni

ETS2/ATS dünyasından kopma nedenim…

3 Beğeni
4 Beğeni

@HasanOfke Nato mermer nato kafa ne kadar anlatsan boş o yüzden çok takmayacaksın

1 Beğeni

ya su konu hakkında konuşmak yazmak hiç istemezdim ki biliyosun zorunluluk olunca ben ets ye döndüm kaldı ki ats olsun aptalca olacak bir durum yok be hasan en azından benim açımdan bu oyuna çok çok aşık olan biri değilim ets yani benim için bi çok önemli özelliği eksik bunlar olursa işte o zaman kopmayan parçam olabilirdi belki ölene kadar bile oynardım
ats dediğin ets nin renderlanmış hali harita farklı olabilir insanlar haritaya doydu zaten ets de olmayan sey ats de yapılmadı ki…
mod desteği ets de falza isteklerini bulabiliyor insanlar ve ats ye yönelecek bir durum ben göremiyorum şahsen he aldım ama kenarda duruyor yani aman ets den çıkayımda ats oynayayım diyecek bir altenatifliği yok…
ats ye yönelme olması için farkındalık yaratması lazım ama harıta ve araçla değil özelliklerle ets de olamayacak seylerle yoksa sadece ortam değişiyor aynı … in laciverti…
tabi bu benim düşüncem…

1 Beğeni

isyan ediyorsun sonrada aynı tas aynı hamam devam ediyorsun,ne ayaksın müdür :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Ben ETS2’yi daha çok oynuyorum ama ATS’yi daha çok seviyorum her iki oyunda da DLC’lere sahibim, ATS’de olup ETS2’de olmayan çok şey var; gerçekçi özel prefablar, kantar istasyonları, grafik, atmosfer, gerçekçi ve huzur verici ortam vb. ama ATS’de ilk çıktığında bir kaç araç modeli daha olabilirdi her neyse her iki oyunuda seviyorum.:grinning:

1 Beğeni

Renderlanmis hali derken bunu demek istedim zaten kantar harici soylediklerin grafik zaten tabi haklisin zaten ben kotu demedim sadece aradaki gecis icin gerekli materyal yeterli degil demek istedim ets oyuncusunu ats ye gecmesi icin…
Farkli oyun degil ats sadece farkli atmosfer umarim yakinda gercek ozellikler gelir yoksa niye istemeyeyim :))

1 Beğeni

Biraz daha araç seçeneği olsa oynanır ama çıktığı günden beridir 2 araç var. Volvoyu eklediler eklemesine de tıpkı güzel yapılmış mod gibi olmuş. Ekip iki oyuna da eşit ağırlık vermiyor bence.

ETS’de bazı bölgeler hariç Avrupa atmosferini pek hissedemiyorum ama ATS hiç öyle değil. Haritanın her bir yeri Amerika kokuyor. Birde tırlara nasıl baktığınızda önemli. Ben Amerikan tırlarını daha başka daha orijinal buluyorum.

Velhasıl kelam ETS’den bıktım bütün ağırlıklarını ATS’ye verseler harika olur.

2 Beğeni

ATS üvey evlat muamelesi görüyor resmen. Ama bilmiyorlar ki ATS, ETS 2’den daha kaliteli.

4 Beğeni

Artık ATS iyi olmaya başlıyor inşallah, modifiye paketi hangi markaya gelecek acaba, ETS2’ye gelmeyecekmiş bu yıl oyuncular kızacak, ATS açısından iyi bir yıl bir de Hasan Abi sitede 1.35’in İlkbahar sonunda çıkacak ve DX11 1.35’de gelecek diye yazmış, o zaman 1.34 çok yaklaştı demektir MAN’da 1.34’de gelir o zaman, yeni yükler, dorselerde gelecekmiş(kişiselleştirilebilir).:smiley:

Bu ats ne güncellemesi geldi bilen varmı