American Truck Simulator - Freightliner Cascadia [Ana Konu]

Sırf kokpitinden dolayı oynayacağım doğrudur. :smiling_face_with_three_hearts: Süper görünüyor. Böyle geleceği ortaya çıkınca insan ısınmaya başlıyor. Eskisi de gelsin be! @scssoftware

2 Beğeni

Eskisini xbs yapıyor zaten. scs’nin getirmesine gerek yok bence.

hangi şehirlerde galerisi var?

fort collins , st george , oxnard boş galeriler var freightliner geldiğinde buralara gelicektir

oyunda o aerodinamik parçaların sökülebilir olucağını düşünüyorum ya her bir aerodinamik parçaya bir slot koyarlar yada internet sitesindeki seçenekler gibi tek 1 slota üç seçeneğide koyarlar

Bu arada freightliner in sitesinden cascadia özelleştirmek isterseniz linki : Default | Freightliner Trucks

5 Beğeni

Evet, anladım? Yeni bir şey geldiği zaman oynatıyor gelmediği zaman oynatmıyor, bazıları buna bile bakmıyor demeye çalışıyorum :slight_smile:

Umarız ki olması gereken nasılsa öyle getirirler. Görsel için teşekkürler. :pray:

1 Beğeni

F1 aracı gibi nerdeyse sıfıra yakın kasisten geçerken takılabilir :slight_smile:

1 Beğeni

:smiling_face_with_three_hearts:
https://www.mccoyftl.com/listings/216774/

1 Beğeni

Bir şey olursa Oscar Usta halleder :wink:

Yatak bölümünü masa opsiyonlu mu yapacaklar acaba :thinking:

8 Beğeni

O sağdaki buzdolabı mı ya ?

1 Beğeni

elbise dolabı .buzdolabı tv’nin yanındaki.

buradan inceleyebilirsiniz.

1 Beğeni

Ets 2 nin daha çok tercih edilmesinin sebebi sanıyorum ki oyuncuların çoğu avrupalı.Dolayısıyla insanlar caddelerinde gördükleri tırları ve yaşadıkları coğrafyayı oynamayı daha çok tercih ediyor.Ben mesela Kenworth w900 ü çok seviyorum ama yani sokakta gördüm g 420 kadar çekici gelmiyor:D

Bu arada kokpit ibreli mi olacak yoksa hayalet mi ? İstihbarat alan var mı ? :)Ben de çok merak ediyorum.Keşke iki seçeneği de yapsalar.

2 Beğeni

@cayci %51 ibreli gibi o diğer modeli bunlar şimdi getirmez allayıp pullayıp bol bol reklamını yapıp getirirler

6 Beğeni

Yotubeda aracın 1 ay sonra çıkacağından bahsedenler var. Mack Anthem ilk teaserdan 1 ay sonra çıkmış. Perşembe günü çıkacak diye boşuna mı hevesleniyoruz acaba?

1 Beğeni

Evet ben de gördüm. İnşallah öyle olmaz. Teaser’da göründüğü kadarıyla araç bitmiş. Düzeltme, optimizasyon işleri varsa bilemem ama öyleyse dayanamam 1 ay. :smirk: :sleepy:

1 ay süreceğini sanmam zaten aralıkta iberia gelecek büyük bi kitle etsye kayacak o zaman cascadia arada kaynar gider o yüzden atsde ilgiyi daha da canlı tutabilmek için bi an önce oyuna getirirler diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Öyle de ben hiç SCS’ye güvenemiyom.

1 Beğeni

iyi de mack anthem’in ilk teaserında köpek vardı araç göstermediler.