American Truck Simulator - Freightliner Cascadia [Ana Konu]

Ooooooo geliyor gönlümün efendisi :rofl: Yarın burayı çökertiyoruz en az 500 yorum bekliyorum. :slight_smile:

3 Beğeni

Beğenmediğim tıra 250 yorum yaptım bu cascadia da kasacam inşallah. :rofl:

2 Beğeni

Sakın yapayım deme bu sitenin çökmesini göze alamayız :no_mouth:

1 Beğeni

Yok ya Western de her şeyi konuştuk buna pek bir şey kalmadı. :wink:

1 Beğeni

Beyler Cascadia için ben de adımı listeye yazdırdım hayırlısıyla.

Ben fuar rengi olan o çok güzel mavi rengi istedim ama bayi bana elimizde beyaz var o renk için 3 ay beklersin diyor. Sizce beklemeli miyim yoksa alsam mı karar veremedim.

Bir de eğer sigorta ve kasko için planınız yoksa bildiğim bir yer var. İyi fiyat veriyor.

4 Beğeni

Direksiyon sanki Ford F Max’i arındırıyor gibi geldi bana

1 Beğeni

Amerika’da Küçük Bursa karoser atölyesi :smile:

5 Beğeni

MB Actros MP4 direksiyonu. Sadece logo değişik.

1 Beğeni

Abi sana demiştim demi bu sene gelecek diye sen nisan da gelir diyordun. :smile:

1 Beğeni

Aslında ön yargı değil sadece ets 2 alışkanlığından kaynaklı olduğunu düşünüyorum
Bu benim şahsi düşüncem ve görüşümdür

1 Beğeni

Atsyi 1 kere sevdimmi seversin bence bir kere sevmeyen bir daha giripte oynayamıyor en azından ben öyleyim.Sevemedim oranın ortamını maalesef.

Ben seninle aynı fikirde değildim. ATSde 2017den beri tüm DLClerini düzenli alıyorum ama Lonestar çıktıktan sonra gerçekten severek ve düzenli oynamaya başladım. Yani bi kere sevmeyen bi daha oynayamıyor diye bir şey yok benim için.

1 Beğeni

10 Beğeni

Lonestar geldiğinde beri onu kullanıyorum Mack’e bir türlü alışamadım bir garip kokpiti sarmadı, cascadia ortalığı kasıp kavuracak çıktığı gibi eskisini satıp onu kullacağım. Şimdiye kadar tüm çekicilerden daha fazla patlama yapar. :smiley:

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Bj4xZttW6h85vILsgMzc45-cXN6WyLWUjQb-wHcTD5DMB0lSzlY8xigF1tzvqU-vs42Pakbn4OTJHmXeL9P5YuLAJ-ekP42n0bMkLvd3n7qTYCvIDOI3DErwvQ aşık oldum ben bu gri renge

Bir oyunu, herhangi bir amaç için oynadığında asıl o zaman zevk alıyorsun. Bu cidden doğru. Cascadia haberini aldıktan sonra kariyerimde 2. tırım için para kasmaya çalışmak ve kendine bir para hedefi koyup teslimatı götürmek oyunu ayrı bir zevkli kılmaya başladı son 24 saattir. :smiley:

Bence Perşembe günü çıkacak.

1 Beğeni

müthiş çekim ve sesleri çok güzel…

9 Beğeni

Aynen öyle kardeşim bende seninle aynı fikirdeyim önce bakıp incelemek lazım ama bazıları sadece dışarıdan bakıp bu olmamış deyip geçiyor

Kardeşim ne alaka ? :smiley: Ne yazdığımı anladın mı ? Roleplay ya da herhangi bir hedef için oyun oynamak daha iyi hissettiriyor demeye çalışıyorum.

1 Beğeni

Altı sürtecek diye aklımız çıkar artık :smile: :smile:

4 Beğeni