American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

bende dayanamadım girdim trafiğe 22.35 de 23.35 de otoparka kadar geldim orada sağda park eden brandalı tır benim.

bu da son çıkmadan önceki fotoğraf

An itibariyle 168313.

Aldım almasına ama kırmızı kepçeyi vermedi ve kaç gündür merak ettim çünkü pazarda satılan birşey bizde nasıl olmasın hem biraz ayıptır söylemesi para ediyor ondan istiyorum.

Heee bendim o. Diego’y la falan kanka olduk ya :smile: 12 oldu daha bitmedi. Çıktım bende :smiley: Oyundan çok chette muhabbet ettik güzeldi valla :smiley:

1 Beğeni

1. işi götürüyorum :slight_smile:
2 Beğeni

şantiyede son durum bu :smiley:

@HasanOfke Hasan burası çok güzel gelsene :smiley:

!

1 Beğeni

Son 2 kaldı onlar da 3 4 saatte biter :sweat_smile: Ben sevdim bu trafiği :joy:

aradım buldum sonunda ama bu çok nadir çıkıyormuş sanırım şu aksesuarmış:
Plush Excavator Rare sana çıktımı ?

herkese gelen excavator kabin aksesuarı zaten banada ondan geldi sarı renkli

186 bin şuan yavaşladı biraz sanki. kendi görevini bitirenler yavaş yavaş bırakıyor sanırım.

Yarım saatte karınca kadar gittik sıkıldım çıktım bende DC bile bu kadar tıkanmıyor :smiley:

2 ödülümü de aldım. Sattım hatta… ama hala kullanabiliyorum … :rofl:

Son iş Peterbilt 567 ile yapıyorum. Birkaç mod denedim lanet olsun gelişmiş dorse bağlantısı olmayan mod mümkünse uçurumdan atsın kendini… :smiley:

1 Beğeni

benim mevzu bitti şimdi multiplayer moduna girip bir sefer daha atayım sonra da çıkıcam yeter bu kadar ats
aylık oynama kotasını doldurduk :smiley:

bu üç ödülü de 15 yükü tamamlayınca veriyorlar değil mi?
"Topluluk hedefi tamamlandığında, herkes “Big Sur Operasyonu” adlı bir anma boya işi alacak. Ancak, topluluk ödülüne hak kazanmak için en az 5 etkinlik işini tamamlamış olmanız gerekir.

Tüm ödüller, işlem yapılabilir ve pazarlanabilir Steam Envanter kalemleridir." şöyle bir yazı okudum da. 5 tanesini tamamlayana bir şey veriyorlar mı?

TruckersMP belediyesi çalışıyor :smiley: Trafik lambaları eklenmiş. Yol genişletilip iki şerit yapılmış. Asfalt dökmüşler adamlar :smiley: Çok beklemiyorsunuz.

6 Beğeni

süper olmuş bu gerçekten. konvoy süresi 2-3 saatten 45-50 dk ya düşer artık

sonuç pes mi ettin yükü tamamladın mı?

trafik lambasınıda eklemiş haa… truckersmp belediyeye gidelimde soralım kapı güvenliği alıyorlarmıymış :grin:

1 Beğeni

Buna tek sinirlenecek olan batuhan abi olur :rofl:
Aman görmesin