American Truck Simulator [Ana Konu]

Steam cüzdanımda 5 tl biriktirdim hazırım

1 Beğeni

çok biriktirmişsiniz gül gibi harita geliyor

Benim daha 1.54 var :sweat_smile:

Abi SCS artık ETS 2’den çok ATS harita DLC’leriyle ilgilenmeli. New Mexico’dan sonra 46 tane eyalet kalacak. Her yıl bir tane çıkartmaya devam ederse torunum haritayı tamamlar artık.

1 Beğeni

o plan öyle değil new mexico bitti diğer eyalet üzerinde zaten çoktandır çalışılıyor ardından o da ortaya çıkacak o geliştirilirken bir tane daha ortaya çıkacak :slight_smile: 3lü eyalet paketi halinde bekliyoruz zaten bundle yaparız demişlerdi ama 46 tane eyaleti beklemeyeceğiz çünkü planlarında iki oyunu birleştirmek var :slight_smile:

3 Beğeni

:crazy_face:

Bu arada onun için amerika nın doğuya doğru genişlemesi gerekmez mi ? :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

hayır yanlış anlıyorsunuz birleştirince avrupa tırıyla amerikaya gidilmeyecek ki? :smiley: iki farklı şirketin sistemin olacak sadece tek oyun…

1 Beğeni

Ben ne anladım o işten :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tamam orasını anladım… birleşti varsayalım… insanlar sadece ets2 alayım diyemeyecek o zaman doğru mu ? :sweat_smile:

World of Trucks olacak. 2020 yılında bu plan gerçekleşecekti şimdi tarih ertelenmiş olabilir. Kasım 2014’ten beri bunu söylüyoruz zaten… :smiley: ayrı konu açıp ortalığı karıştırmaya gerek yok.

2 Beğeni

O zamanlarda anlamamıştım ama ses etmemistim :sushing_face:
Ayrı konu mu ? :crazy_face::sushing_face::joy:

Abi nasıl yani? Harita tamamlanmayacak mı? Yoksa 2020’de mi tamamlanacak? Beynim yandı benim :smiley:

Akıl sır ermez bunların işine boşver :stuck_out_tongue_winking_eye::grin:

Hasan abinin dediği kafamı karıştırdı

Normalde eğer WOTr 2020’de çıkacak olsaydı evet. Ama ertelenme gibi bir durum var ise iki oyunun da haritasının tamamlanmama ihtimali var. [ATS’de tüm Amerika, ETS2’de tüm Avrupa (Bazı ülkeler istisna olabilir, mesela Türkiye; olmaz mı olur.)]

World of Trucks olmasına daha var. Bazı bilinmezlikler var tabii ama şu an hemen olacak diye bir şey yok. Planlar değişebilir. Yine de birleşeceği kesin gibi çünkü başka çare yok.
Çok karışmaya başladı. Yani adamın artık 50 tl verip tek bir oyunu alması gerek.
Birleştikten sonra ben bizim gibi ülkelere dönüleceğini düşünüyorum ve 3. parti eklentilere yol açılır gibi…

3 Beğeni

Tek oyun olup 50 tl olursa 2 oyun için verilen paralar geri dönecek mi ? Sahiplerine … :face_with_monocle::joy:

50 tl falan olmayacak örnek verdim. Birleştirme olayı güncelleme olur bir şeyler gelir yeni sürümler gelir büyük şeyler olur anca gerçekleşir.

1 Beğeni

Bu tweet ten sonra bir gelişme oldu mu?

hayır olmadı açıklanmadı lansmandan sonra bir şeyler gelebilir umarım gerçekleşir

Tesla ATS TIR GELİYOR MU ?