American Truck Simulator [Ana Konu]

Net değil. :neutral_face:

Ben diyorum. Ats için yeni bir tır geliyor. Bu da Volvo VNL.

@sparteam Hani ya gelse keşke. Gelsin varya New Mexico’yu talan eder, bütün haritayı baştan sonra tekrar gezerim valla. Birde şu var, bu Volvo işi hallolursa Range T’te gelebilir. Sürpriz bunlar olsa :smiley:

beyler çok karıştırmasanız gereksiz beklentilere girmezseniz daha iyi olur şimdiden uyarayım da sonra demedi demeyin :smiley:

@HasanOfke Ne dersinnn :smile: Napalım ya bir umut belki işte…

fazla umutlanmayın ats için herhangi bir haber yok sadece nex mexıco var başka bir şey yo heşe bir italya ,scania,mexıco gelsin sonra bakılır ona

1 Beğeni

Abi hayal kurmak güzeldir. Bizlerde hayal kuruyoruz.

Bunun uyanmasida var … hayaller tutarli olmali ama :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ATS için çift dorse etkinliği başladı.

ayrıntıları birazdan giricem

1 Beğeni

Baya zaman vermişler, rahat rahat yapılabilir .

1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/yeni-world-of-trucks-etkinligi-american-truck-simulator-cift-dorseli-nakliye/
evet etkinlik bilgileri burada şimdi ana konumuzu açalım kızlar! :smiley:

1 Beğeni

Yeni ve ilk olan envanter görevimizi alnımızın teriyle kazanmayı başardık. Vatana millete hayırlı ve uğurlu olsun. Saygılarımla. <3<3

ATS için yeni başarımlar steam de eklenmiş .

2 Beğeni

Onlar New Mexico ile gelecek başarımlar. Selçuk Abi kazanmış onları bakabilirsin. Onun dışındakilerse zaten olan ama Türkçe olmayan başarımlar Türkçeleştirilmiş.

Aynen :+1:t2: gördüm :slightly_smiling_face:

Abiler hayırlı akşamlar. Ben başarımları tamamlamaya çalışıyorum da. İki görevde takıldım. Bir Colorado nehri tarihi noktaları gezmek. Bir de yarış pisti görevleri. Bunları nasıl yapıcam yardım eder misiniz?

Yarış pisti Tucson’un altında. ATS Hidden Race Track in Tucson yazınca çıkıyor Youtube’a. Ama diğerini bilmiyorum.

Yarış pistinin yerini biliyorum. Şu anda pistteyim hatta. Ama ne yapmam gerekiyor? Pistte turluyorum olmuyor.

Oraya girmeden turuncu bidonları geçince ayarları gördüğün anda basarim etkinlesir.

Nasıl yani?