American Truck Simulator [Ana Konu]

yapılan modellerin oyun içi yada model halinin fotosu yok demi

Videoda, aynalardan net bir şekilde gözüküyor, ama resmi bir blog falan paylaşılmadı daha.

1 Beğeni

Hayırlı olsun

2 Beğeni

kaplama lastik gibi olmuş duruyor bakınca neyse tercih edilir edilmez resmi olarak ceşit olması iyi olmuş… lastik markaları Ets de olduğu gibi burdada olsa fena olmaz…

1 Beğeni

Acaba bu tekerlekler çamur ya da kirlenmenin habercisi mi ? :slight_smile:

1 Beğeni

Güncelleme geldi bu arada 45 mb.

Wheel tuning pack dlc paketi güncellendi. Off-road lastikleri ve jantları geldi.

Hazırlanın yarına. İçimden bir ses açık beta yarın başlayacak diyor.

5 Beğeni

Umarım bu güncellemede ana haritada bir şehri sıfırdan yapmışlardır.
Açıkçası Los Angeles ın sıfırdan yapılması ve Las Vegas ile arasındaki 15 numaralı yolun yenilenmesi oyuna yeni bir hava katar.

Bence erken ya. En azından Ekim’in ilk haftasını bulur diye düşünüyorum. Şimdiye kadar sadece lowboy dorselerinin geleceğini biliyoruz. Işıklandırma güncellemesi 1.39’da mı gelir bilmiyorum ama onun tanıtımı yapılmadı. Bilmediğimiz diğer hiçbir özellikten de bahsetmediler. Belli olmaz tabii.

Kardeşlik, Los Angeles vs iyi hoş ama, en azından 1 hafta öncesinden haberi çıkar öyle şeylerin, ilerde yapacaklarını söylediler evvelde, California reworke için, ama dediğin şekilde olması bu güncellemede imkansız, hiçbir ipucu vermediler, ama keşke dediğin olsa. California yenilenmesi, Texas kadar etkili olacaktır ama baya işi var onun. Bakalım

4 Beğeni

valla ne yalan söylim lisanslı lastiklere hayır demezdim ama neyse bunlarıda kullanırız

Ana haritada kalmış bütün şehirleri yenileyeceklerini söylediler zaten her iki oyun için

Wheel Tuning Pack DLC’sinin yeni güncellemesi ile American Truck Simulator için off-road lastikleri eklendi!

3 Beğeni

haklısın ama arkadaşta yukarda california demedş sadece los angeles dan bahsetti

Western-Star 49X çekicisinin gelmesinin ardından ATS 'nin çekici eksikliği tamamlandı sayılır.Bu fotoğrafta ise Scs Software 'nin geçen seneki bir ses kaydetme blog yazısından bir yazı var.Burdan iki tanesi geldi geriye 4 adet hepsi birbirinden güzel olan çekiciler kalıyor.Büyük ihtimal Cascadia bu sene sonu gelicek Colorado ile Yeni Volvo Vnl yıl başı gelir diğer International çekiciler ise de yıl sonu gelir aynı bu şekilde ve bunlar gelince oyun çekici açısından mükemmel bir oyun oluyor keşke birazda diğer özelliklere önem verseler :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Freightliner Cascadia yıl sonunda gelmez bence, 2020 yıl sonu değilde 2021 ilk çeyrek gibi gelir diye düşünüyorum. Çünkü Western Star daha yeni çıktı ve bunla piyasayı biraz sürdürüp öyle çıkartırlar diye düşünüyorum. Bi ürün çıkıp ardından diğerini çıkarmak mantıklı değil. Bi süre o ürün piyasada durup zamanı gelince başka bi ürün çıkarmak her alanda en iyisi olmuştur. Yeni Volvo VNL çıkarmı bilmem ama çıkarsa eğer benim tahminime göre 2021 2. çeyrek sonu yada 3. çeyrek gibi çıkar. İnternational çekicileri hakkında bi yorumum yok gelirmi gelmezmi bilmiyorum bu konu hakkında pek konuşulmadı konuşulduysa da ben kaçırmışımdır. Western Star 49X in diğer şasi ve kabin seçenekleri 2021 de çıkacak zaten seneye arada bi yerde oda çıkacak.

1 Beğeni

Ne zaman gelicek yada gelmeyecek falan onlar problem değil yani çünkü 49X 'le birlikte oyunda 8 çekici var ve hepsi farklı sayılır tek ortak yanları hepsi burunlu model birinden sıkılınca ötekisine geçebiliyorsun artık, eskiden bu yoktu bu güzel birşey ama çekici getirmekten daha çok yeni özellikler getirmeleri gerekir.
Bak mesela geçenlerde offroad lastikleri geldi.
Şimdi sen offroad lastiklerini taktın aldın Western Star 'ını iniyorsun ormana.Peki araç kirleniyor mu ?
Lastik fark ediyor mu ?
Süspansiyonlar desen rezalet yani demek istediğim keşke diğer özelliklere baksalar çekici veya harita getirmek yerine :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Lastiklerin farkını sadece Ets2 de Yağmurlu havada görebildik, 1.38 ile geldi o da. :smile: offroad lastiği getirdiler kullanmadım bile :slight_smile: artık çekiciden ziyade dediğiniz gibi oyuna canlılık getirecek özellikler gerekiyor.

4 Beğeni