American Truck Simulator [Ana Konu]

Biri texas haritası diğeri de kovboy boyama paketi? :smiley:

Texas için daha çok erken bana göre. Onu veritabanına bu kadar çabuk yüklemezler.

TeamReforma ekibi, Chihuahua beta haritasını ne zaman herkese ücretsiz yayınlayacaksiniz, dediğimde, “seneye Texas ile birleştirmek için çalışıyoruz” cevabını aldım :wink:
Bazıları net bir bilgi almış olabilir, bilemem :wink::blush:

3 Beğeni

Texas’ın önümüzdeki yıl geleceğini biliyorum ama benim demek istediğim şu veritabanına bu üç dlc Colorado’dan önce yüklendi. Öyle olsa Colorado’dan sonra yüklenirdi.

2 Beğeni

haritanın büyüklüğünden ötürü erkenden eklemiş olabilirler belki.

@sparteam haklı, varsın şimdi başka dlc leri yüklesinler bakalım ne çıkacak umarım yine boya paketi değildir

Büyüklüğüne baksaydık şimdiye kadar çoktan İberia DLC’si eklenmiş olurdu ki hala eklenmedi.

1 Beğeni

Freightliner Cascadia. Bu DLC paketleri içerisinde yer alır mı bilmem ama bu yıla yetiştirilmesi planlanan diğer ATS çekicisi. Bu paketler içerisinde yer alacaksa “Project Shredder” olabilir.

Western Star firmasıyla araları baya iyi anlaşılan SCS Software firmasının. Western Star 5700 veya 4900 modellerini de belki görebiliriz özellikle “Project Pico Wine” paketinde.

6 Beğeni
8 Beğeni
2 Beğeni

Bu çok iyi olmuş gelmesini istediğim bi güncellemeydi özellikle kişisel olarak satın almak :+1:t3:

ATS için gelecekse ETS 2 için de gelecektir. Ben garajıma bir tane 8x4 Scania veya Volvo ayarlayayım bari şimdiden.

Hem dorseler güzel hemde 1.39 güncellemesine dair bilgilerin yavaştan geliyor olması güzel…

Çok güzel görünüyor ancak keşke stepdeck tarzı dorseleride ekleseler. Yani şu şekilde

image
image

3 Beğeni

“Birçok sürücünün hoşuna gideceğini bildiğimiz birkaç başka özellik” diye de araya serpiştirmişler acaba ne gibi özellikler hoşumuza gider. Ucu açık olmuş ama ben pek de önemli şeyler beklemiyorum.

1 Beğeni

Dorseler Sanki Kişisel Dorse Gibi Duruyor. :slight_smile:

Zaten kişisel dorse olarak satın alabileceğiz. Ek olarak Special Transport ve Heavy Cargo DLC’sinde de geçerli olacakmış anladığım kadarıyla.

1 Beğeni

ETS 2’deki Lowboy’larda güncellenecek, Schwarzmüller’de kişisel olacak. Lowboy’ların kişileştirilebilir olması Broshuis DLC’sininde önünü açmış olacak bu sayede…

8 Beğeni

Broshuis DLC’si mi gelicekti ? Kaynak sağlam mı ?

Modelleri oyuna bile aktarmışlardı…

1 Beğeni