American Truck Simulator [Ana Konu]

Teksas DLC kapak fotoğrafı: :joy:
resim

6 Beğeni

Thrustmaster olayına dikkat etmek lazım son aylarda çok sıkı fıkı oldular ve ATS’nin gerçekten Amerika genelinde ETS 2 gibi tanıtılması gerek. Zaten daha önce yapmışlardı ancak şimdi başka firmalarla ortak tanıtımlar çok daha güzel olur. Bir sürü eyalet eklendi ve eklenecek. Daha fazla lisans geldikçe önemi de artacak.

4 Beğeni

Teksas’a gittiklerinde acaba Dallas’taki Peterbilt fabrikasına da iş görüşmesi için uğrarlar mı? Sizinle Washington DLC’mizdeki Kenworth fabrikası gibi bir çalışma yapmak istiyoruz tarzında bir görüşme neden olmasın :wink:

2 Beğeni
2 Beğeni

Harita DLC sorumlusu ve araştırma grubundan birisi ile gidiliyor. Carthoo da topluluk yöneticisi zaten harita için yerinde araştırma yapacaklar zaten büyük bir eyalet ve daaha pahalıya satacaklar keşfetmek için fırsat doğmuş.

3 Beğeni

Thrustmaster, İnternational Lonestar?:smiley:

Ama bu mod galiba…D:

1 Beğeni

açıklama yazacaksan paylaş ne bu şimdi… sanal şirket mi etkinlik mi nedir… sürekli böyle alakalı alakasız şeyler koyuyorsun açıklaması olmadan ufak bi bilgilendirme yaz ki ilgisini çeken girip baksın…

1 Beğeni

Ekran görüntüsünü paylaşmak istemiştim.:zipper_mouth_face:

o zaman SS kısmına alalım bu paylaşımı ki olay belli olsun burda hani genelde oyun ile ilgili olaylar ve yenilikler paylaşıldığı için frekans karışıyor… ben ilk baktığımda yenilik falan mi acaba dedim

1 Beğeni

Yıl 2030’ları gösterirken… :grinning::smiley: SCS forumda paylaşılan bir çalışma:

11 Beğeni

Utah’da bu kadar yol olmasın da :smiley:

1 Beğeni

asıl olay doğu sahiline geldiğimizde bizim ne olacağımız :slight_smile:

7 Beğeni

Ne kadar cok yol o kadar iyi
Harita kucuk fiati pahali diyenler var

1 Beğeni

Arkadaslar size bir sey sorcam

SizceSizce bu mu yoksa bu mu yakisir utah ha

9 Beğeni

Bence bu yakışır en çok

Üstteki yakışır Freightliner candır

Üstteki tır gelecekse varsın en kötü pozla çıksın. :smile:

Arkadaşlar buna bakin mack geligor galiba

pinnacle_card7 granite_card4

Mack trucks ayni zaman da volvo trucks sa ait yeni volvo VNR VNL VNX 2019 globtter

11 Beğeni

Sadece bir tesadüf