American Truck Simulator [Ana Konu]

Çok güzel be! Haritanın şu kısmı gelsin bir iki de yeni çekici ile muazzam olur. İşte o zaman gerisi yavaştan gelsede olur.

1 Beğeni

Ats ye girdikten sonra ets 2 yi açasım gelmiyor hakikaten ets 2 devri bitti benim için devir ats devri :wink:

1 Beğeni

Gençler ETS 2’nin nasıl devri bitiyor la, SCS sadece ATS’yi boş bırakmıştı, bu sene ona yüklendi sadece hemen ETS 2 gibi efsaneyi unutmayın :blush: En azından sadece 4 tane tır yok ETS 2’de

1 Beğeni

Amerika dolu bir ülke neşeli canlı özgür. Ondan daha çok içime çekiyor beni.

1 Beğeni

Oyun la bu :joy::joy: özgür demişsin bide :joy::joy: iki oyunda da aynı özgürlüktesin başkan ama denildiği gibi Ats boş bırakılmıştı. Keşke Ets nin devri bitse ama artık…

1 Beğeni

ATS için hangi harita modlarını oynuyorsunuz beyler? Araştırdığımda CanaDream ve Viva Mexico modlarına denk geldim bunları kurmaya değer mi?

Çoook uzun süredir harita modu kullanmıyorum. Takip ettiğim kadarıyla harita modlarının içinde en kıymetlisi Viva Mexico. Sadece onu indirmen yeterli. Diğerleri pek kaliteli değil.

1 Beğeni

ATS için Ay’a inişin yıl dönümünü kutlamak adına yeni boya paketi yayımlandı. Fiyatı 4TL. Tüm araçlara ortak 5 adet, eski ve yeni kasalara özel birer adet skin geliyor. Ek olarak 3 adet kabin aksesuarı eklenmiş.

Blog yazısı için tıklayın.

Oyun içi görüntüler için tıklayın.

9 Beğeni

Şöyle bir kartal temalı skin olsaymış daha iyiydi. Böyle aylı dünyalı skini kim kullanır bilmem kimsenin yüzüne bakmadığı skinlerden biri olur artık sadece astronot süsü kullanılır o kadar :slightly_smiling_face:

SCJP kod adlı DLC nin böylece ne olduğunu öğrenmiş olduk

1 Beğeni

And to showcase our new paint job pack, we’re having a stream this evening on both Twitch and Steam from 15:00 UTC. There’ll be some talk, Q&A, giveaways - and a very special person you didn’t see in our streams yet!

Kim bu çok özel kişi?

1 Beğeni

Astronot mu yoksa?:smiley:

Aklıma biri geliyo ama bilemedim, baş harfi S mi :smiley:

2 Beğeni

Twitter’da sanki ipucu vermiş gibi bilemedim

dur yoksa ben miyim?

1 Beğeni

abo abo abovv
SiSL YAYINDA

6 Beğeni

Bende tam onu demeye geldim :scream::joy::joy:

1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/sisl-scs-softwarein-canli-yayinina-katildi/

SiSL, SCS Software’in canlı yayınına katıldı
sisl-american-truck-simulator-stream-scs-software

10 Beğeni

Yayının ilk başlarında iplemiyor gibi hazır direksiyon bulmuşken takılayım modunda :smiley:

2 Beğeni

adam fov bile ayarlayıp oynadı daha ne olsun :smiley:

6 Beğeni