American Truck Simulator [Ana Konu]

Harita 29 bu da maksimum 12 olur. Güzel bir bundle yaparlar.

1 Beğeni

wwow :smiley: güzel makineler aldım birkaç tane tonajlar da güzel

1 Beğeni

Video gelsin!

Konuyu hazırladım tonajlarını yazdım hepsini denedim zaten oyun içi ekran görüntüsü isteyen? :smiley: motorlu testere oyuncağı efsane! :smiley:

3 Beğeni

Heavy Cargo DLC’sinden daha güzel olmuş. Tez vakitte video bekliyoruz. :smiley:

1 Beğeni

Ben dorseden çok haritayı önemsiyorum. Klasik perdeli kişisel dorsemi aldım kafam rahat. Ağır yüke de çok bakmışlığım yok, özel nakliyeyi de bu yüzden almadım. Bunlar gelip geçici hevesler, harita kalıcı.

1 Beğeni

bu yüklerle washington videolarını çekmek isterdim :frowning:

1 Beğeni

FS19’da bunları bol bol kullandık şimdi sıra :smiley: ATS’de
SCS yine ekmeğini çıkardı :smiley: Oregon+Washington ormancılık=yeni bir DLC
heavy cargo pack için gelseydi ne kazanacaklardı? hiçbir şey

9 Beğeni

testere oyuncağı nedense hoşuma gitti :smiley:

2 Beğeni

Bundle paket olursa al, fiyatı iyi olur.

Bakacağım artık. Geçen yayında West Coast Bundle dediklerinde muhtemelen Oregon olacak da bu DLC hangisinde olacak göreceğiz. SCS’nin sürpriz yapacağı tuttu. :joy:

1 Beğeni

DLC çıktı!!!

Oregon’u olanlara 8.40’a geliyor, normal fiyatı 12. Şimdilik almadım bundle’a Washington da eklenecektir büyük ihtimalle.

1 Beğeni

American Truck Simulator için Orman Makineleri DLC’si çıktı!

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-orman-makineleri-dlcsi-cikti/

4 Beğeni

Stumper ne onu bilemedim? :thinking:

Bunula Bellingham yolu: dajdaspdjpsajdasjdasojsao:smiley:

konuda yazıyor?

Ets ye de şey gelir ağır nakliye iş için özel şirketler :smiley:

Oyun bende sık bir kasma başladı, ETS2’de yok, yardım edin.:slightly_frowning_face:

Kasma derken fps’nin 30’un altına inmesi mi? Bende uzun zamandır ETS 2/ATS’de garip bir sorun var, merak ediyorum herkeste mi aynı. Şöyle ki; fps özellikle 50’nin altına düştükçe kasma oluyor resmen. Hele 40’lara 30’lara düştükçe daha beter. Yani bakıyorum 45 fps ama görüntü 25 fps gibi neredeyse. Normalde 30’un altına düşmedikçe bir sorun olmaması lazım. Örneğin GTA V’i genelde 35-45 fps arası oynadığım halde onda bu sorun yok. Bu duruma bazen ciddi ciddi sinirleniyorum, DX11 geldi yine aynı.

1 Beğeni