American Truck Simulator [Ana Konu]

Yok bu bildiğin hata gibi bir şey, sürekli kasılıyor, oyun oynanmıyor, ETS2’de hiç yok.

Bu yeni DLC’deki dorseler özellikle dorse/yük bir arada olan o ikisinde gelişmiş dorse bağlama yok mu acaba? Bu vakte kadar hiç sıkıntı yaşamayan ben 20 kere ileri geri denememe rağmen dorseyi takamadım… :smiley: En son ayarlardan kapatıp öyle taktım, sinir etti :smiley:

Ats’nin DLC veri tabanına bir tane daha DLC eklendi bakalım o ne olacak belki tır olabilir veya boya paketi olabilir bekleyip göreceğiz

1 Beğeni

Gelsin gelsin.

1 Beğeni

1.35 de mi başladı bu? tam sürüm gelince düzelir belki.

1 Beğeni

Şuan olmaya başladı, 1.34’de iken hiç yoktu, 1.35 betaya filan da katılmadım.

1 Beğeni

Su texturelerini değiştirecektim bi baktım Utah :slight_smile:

1 Beğeni

Arizona’nın üstünde Utah’ın bir kısmı var.

1 Beğeni

ATS indirim sayfası

Hasan abi bende görünmüyor galiba ne zamana kadar indirimden sende görünüyormu

yazmıyor ama bunlar hafta ortası indirimleri cuma akşamı bitebilir bilemiyorum belki önümüzdeki pazartesi akşamı biter

Tamam sağol abi

Senede 2 DLC az sanki. En kötü 4 DLC görmek daha iyi olurdu. SCS malum ama ABD coğrafyası da malum. NM’den Washighton’a yük çekmek çok uzuyor. :smiley:

4 DLC çok fazla olur. Sürekli para harcatmaları çok hoş bir şey de değil. 6-7 ayda bir olması uygun. Senede 100 TL’ye yakın (Belki fazla da.) para harcayacaksak işimiz var…

Hızlı hızlı yapılan ve kaliteli olmayan 4 dlc yerine kaliteli 2 dlc yi tercih ederim

1 Beğeni

3 tanesi ücretli 1’i bedava ya da 2 DLC içinde bir kaç eyalet. Oyun o kadar güzel ki tüm ABD topraklarını dolaşmak istiyorum. :smiley::smiley:

Hepsi gelecek olsa en az 15-20 sene bekleriz. Düşünsene Miami’den alıyosun yükü Seattle’a kadar 4000 mil yol. :smiley:

4000 mi? daha fazla!

6000 olsun o zaman. :slight_smile:

1 Beğeni