American Truck Simulator [Ana Konu]

Bu özelliği ETS 2 1.30’da keşfetmiştim. ATS’ye yeni eklenmiş sanırım.

Eski vs. Yeni Brush sistemi

Muhtemel yapım aşamasındaki DLC’ler:

1=> Oregon’u zaten kesin olarak biliyoruz.

2=> Utah ve Colorado’un da harita arkaplanında yolları işaretlenmiş durumda. Bu da zaten birkaç milyar yıldır biliniyor. Muhtelemen şuan yapım aşamasında.

3=> Ve de dosyaları kurcalarken karşılaştığım WA kısaltmaları Washington eyaleti. Sadece harita editöründe görünen ikonları bulunuyor ama büyük olasılıkla olacak.

Aşağıdaki ikon seçilen yolun sadece Oregon ve Washington DLC’leri olduğunda kullanılabilir olmasına yarıyor.
Screenshot_28

Bu ikon ise seçilen yolların sadece Washington DLC’si olduğunda kullanılabilir olmasına yarıyor.
Screenshot_30

7 Beğeni

Bir sürpriz yapıp en az 2 eyalet getirirler umarım :smiley:

Evet güzel detay olmuş farketmen güzel olmuş bakalım duyurmadıkları şeyleride getiriyorlar bazen sürpriz yapıp

büyükbaşları çektik :smiley:

1 Beğeni

8x4 şasi ve yeni uyarı ışıkları acaba Special Transport için gelir mi? İkiside gelse ne güzel olur ya.

@sparteam paket çıkınca gelecek tabi

1 Beğeni

İnşallah abi ya.

Çıktı.

ats guncellendı ancak oyuna gırılmıyor exe hatası verıyor dosyalarda exe yok unutmuşlar :smiley:

beyler ats indirime girmiş 14,75 şuan, şimdi mi alayım yoksa 21 haziranda yaz indirimleri gelince daha da düşer mi fiyatı o zaman mı alayım.

O fiyat fix olur bundan sonra , daha fazlası oyuna hakarete girer diye düşünüyorum.

1 Beğeni

bende öyle düşünüyorum yanlış hatırlamıyorsam daha önce de 2 kere indirime girdi bu fiyattan daha da düşmez diye düşünüyorum

Valla ben bu sefer satın aldım, amerikan tırlarına pek ilgim olduğunu söylenemez ama olsun etkinlikten etkinliğe oynarım :slight_smile:

1 Beğeni

ATS çıkmadan önce hiç ilgimi çekmezdi çünkü burunlu çekicileri pek sevmiyorum ben de. Çıkışından 1,5 sene sonra aldım ve beğendim. ETS 2 kadar sık oynamasam da oynuyorum. Özellikle harita kalitesi konusunda çok iyi. Almamış olanlara tavsiye ederim. Haritaya bakarsanız küçük gelir ama bu biraz yanıltıcı, aslında o kadar küçük değil, oynadıkça bunu anlayabilirsiniz. New Mexico’yu da tavsiye ederim.

1 Beğeni

https://twitter.com/theaxletech/status/996775118385942528

scsssss!!!

https://www.instagram.com/p/BjFaQyZFDU_/?taken-by=scs.software

Okuduğumdan yanlış anlamadıysam iki çalışan Las Vegas’taki Licensing Expo 2018’e bazı otomotiv temsilcileriyle görüşmek için gidiyorlarmış. Yanlış çevirdiysem affola.

3 Beğeni

Lisanslama fuarı iyimiş belki bir şeyler yakalanır.

3 Beğeni