American Truck Simulator [Ana Konu]

American Truck Simulator’ın California Eyaletine Tioga Geçidi Ekleniyor!
ATS için 1.31 güncellemesi duyuruldu. ETS 2 için de önemli bir müjde verildi.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulatorin-california-eyaletine-tioga-gecidi-ekleniyor/

3 Beğeni

Acaba tek bir yol mu eklenecek yoksa birden fazla yol mu ekleyecekler?

valla haritadan baktım sanki tek yol gibi ama ara yollarda olabilir güzel bir yere benziyor dar yollar göller dağlar felan haritanın boş yerlerinin dolması güzel oluyor

Ats185

2 Beğeni

Oregon DLC’si ile ilgili bilgiler paylaşacaklarmış.

SCS Software, EGX Rezzed Etkinliğine Katılıyor

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-egx-rezzed-etkinligine-katiliyor/

Valla kıskanıyorum diğer ülkeleri ya şöyle etkinlikler görüp SCS Software’in oralarda bulunmalarına :frowning:

Oregon ve gelecek yeni dorse dışında ne konuşacaklar kı? Tırlar hakkındaki söyleyeceklerini merak ediyorum.

EGX’te yaklaşık 40 dakika sonra ATS zamanı…

yayın devam ediyor

@HasanOfke Yav o saçlı olan elemanı zorunluluktan mı oraya çıkarmışlar adamda bir boşvermişlik var sanki :slight_smile:

evet isteksiz gibi ama sohbette yazılanlar da çok farklı değil saçma sapan istekler oyuncunun dili ırkı fark etmiyor :smiley:

Her iki oyunundandan gelecekte birleşmesinden bahsetti… :smiley: (yine) la bu kıvırcık saçlı ya ingilizceden zorlanıyor ya da çekiniyor

— oregonda nakliye olarak gerçekçi bir özellik olacakmış o akışı değiştirecek daha mantıklı işler alıcaz sanırım ya da planlı???

Evet Farkettim ama çok sürecek bu durum

VR’ın betadan ne zaman çıkıp ana oyuna geleceği soruldu bir de multiplayer ona da yine aynı cevap verildi. Yine multiplayer’ın gelecekte ana oyuna entegre edileceği açıklanmış oldu. Vr olayı ne yavvvv arkadaş bakın gidin işinize vrmış… napcan vr ile multiplayer’da? :smiley:

Amerikan Truck için VR kullanan sayısında artış olabilir Avrupa’ya göre çünkü Malum Twitch Yayınlarında bile sistemleri olan insanlar VR kullanımına iyi bir gözle bakabilirler ama bizim için gereksiz

şimdide asyalı biri oyun motoru sınırlarını grafiklerin gelişmesi daha iyileşmesi açısında soruyor

ETS 2 için ana harita baştan yapılıyormuş (SiSL confirmed) :smiley:

4 Beğeni

Yayın bitmiş.

Hadi gözümüz aydın.

Navigasyona minik bir ayrıntı da eklenmiş.

(orijinal)

2 Beğeni